Через дефіцит пального у Львові призупинили п’ять автобусних маршрутів

У зв’язку із дефіцитом пального у Львові призупинили роботу кількох автобусних маршрутів, а на деяких зменшили кількість транспорних одиниць. Натомість у мерії запевнили, що електротранспорт працює у посиленому режимі.

Джерело: Наші гроші. Львів.

На даний час не курсують маршрути №10, 11, 33, 43, 45. Маршрут №61 – скорочено, раніше автобуси на ньому їхали шляхом с. Підрясне ‒ Львів ‒ с. Підбірці. Відтепер він курсуватиме із Підбірців до площі Різні та тимчасово не їхатиме у Підрясне. А маршрут №34 дублює автобус №20. Замість призупинених автобусів курсує електротранспорт.

Також скоротили маршрут №61. Раніше автобуси на ньому їхали шляхом с. Підрясне ‒ Львів ‒ с. Підбірці. Відтепер він курсуватиме із Пібірців до центру Львова (площа Різні) та тичмчасово не їхатиме у Підрясне.

«Просимо з розумінням поставитися до ситуації. Як тільки проблема з дефіцитом пального вирішиться, кількість транспорту відновимо», — запевнила  заступниця міського голови з питань ЖКГ Ірина Маруняк.

Вона також пояснила, що на маршрутах, роботу яких призупинили, курсувало від 1 до 3 автобусів і був невеликий пасажиропотік. А деякі з них зняли ще під час пандемії. Маршрути з високим пасажиропотоком працюють без змін. Загалом, зважаючи на дефіцит, у Львові оптимізовано роботу 20% громадського автотранспорту.

Нагадаємо, раніше експерти паливного ринку прогнозували, що криза з пальним до кінця травня піде на спад. Але, водночас повністю подолати дефіцит пального не вдасться найближчі кілька місяці. Зокрема, директор «Консалтингової групи А-95» Сергій Куюн зазначав, що основна проблема зараз – це логістика, адже немає відповідної логістики, щоб забезпечити перевезення пального.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.