Біля «Арени Львів» збудують нову лікарню з поліклінікою

Нову лікарню збудують на ділянці неподалік стадіону «Арена Львів»

Львівська міська рада віддасть в оренду майже 5 гектарів землі неподалік стадіону «Арена Львів» за умови будівництва там нової лікарні з поліклінічним відділенням. Відповідне рішення погодив виконавчий комітет Львівської міськради на засіданні 2 жовтня, пише ЗАХІД.НЕТ.

Виконком погодив містобудівні умови і обмеження на будівництво комплексу поліклініки і лікарні на вул. Вернадського. Земельна ділянка, передбачена під це будівництво, розташована на виїзді з міста, неподалік іподрому та стадіону «Арена Львів». У затвердженого раніше детальному плані цієї території вказано, що нова поліклініка має обслуговувати 950 пацієнтів на добу.

Управління архітектури Львівської міськради уже виставило земельну ділянку на вул. Вернадського на аукціон. Інвестор, який отримає право оренди цієї території, зобов’язаний буде збудувати тут лікарню і поліклініку.

Стартова вартість оренди цієї земельної ділянки на аукціоні визначена у 362,7 тис. грн в рік.

Нагадаємо, що уже затвердженим детальним планом цієї території, у районі вул. Вернадського, вул. Стрийської та кільцевої дороги також планується будівництво школи на понад 800 місць, чотири дитячі садочки та парк. Зараз цей район активно розбудовується житловими багатоповерхівками. Також планується будівництво трамвайної лінії з Сихова до вул. Княгині Ольги, яка буде проходити вул. Вернадського та автовокзал на вул. Стрийській.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.