Без дерев та з аркою. Як реконструюють палац спорту «Україна» на Мельника. Відео з дрона

450
Без дерев та з аркою. Як реконструюють палац спорту «Україна» на Мельника. Відео з дрона

Торік реконструкцію Палацу спорут почали попри протести мешканців.

Торік улітку на вулиці мельника розпочали реконструкцію Палацу спорту «Україна» на вулиці Мельника, 18. Під час реконструкції тут зрізали 293 зелені насадження, що росли на території ґрунтових кортів, пише Твоє місто

ТзОВ «Спортивно-оздоровчий центр “Україна-Китай”» обіцяє оновлений комплекс із басейнами, залами для занять спортом та тенісними кортами на даху. Натомість старі ґрунтові корти мають зруйнувати.

Реконструкцію комплексу розпочали 23 липня під протести місцевих мешканців та тренерів ДЮСШ «Спартаківець», які займались з дітьми на цих кортах. 20 вересня на сесії депутати Львівської міської ради підтримали петицію щодо реконструкції палацу спорту «Україна» на вул. Мельника.

У львівському «Палаці спорту» збудують два басейни і тенісні корти на даху
фото «Палацу спорту «Україна»

Водночас депутати не проголосували за петицію щодо недопущення забудови ґрунтових кортів позаду Палацу спорту.

За даними Youcontrol власником ТзОВ «Палац спорту Україна» є інша юридична особа – ТзОВ «Спортивно-оздоровчий центр “Україна-Китай”», яким володіє Тарас Ящишен. Він же значиться як засновник в групі компаній Avalon, яка веде активну будівельну діяльність у Львові. Додамо, що одним з співвласників компанії Avalon є депутат Львівської міськради, львівський бізнесмен Григорій Козловський.