Вівторок, 21 травня

Автостанції на Личаківській та біля Янівського цвинтаря планують перенести. Де їх розташують

У Львові планують переоблаштувати дві автостанції. Йдеться про АС №4, що на вул. Шевченка, 104 поблизу Янівського кладовища. Тут розміщуються маршрутні автобуси, які курсують у напрямку Яворівського району. Також у міськраді мають намір перемістити автостанцію №6, що на вул. Личаківській, 154. Звідси громадський транспорт курсує у напрямку Золочівського району.

Як повідомив Tvoemisto.tv керівник департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило, автостанцію на Личаківській потрібно перенести ближче до станції «Личаків», оскільки планують проводити архітектурний конкурс на проєктування квазікільця на вул. Личаківській.

«Поблизу Янівського цвинтаря автостанцію також потрібно перенести. Як варіант – на Рясне-1.Тоді було б менше проблем, але це доволі незручне розміщення, погане сполучення і так далі. Доцільніше облаштувати автостанцію навпроти Янівського цвинтаря, на вулиці Шевченка, 138 – 142. Але це земля «Укрзалізниці». Ведемо перемовини з ЛОДА, є подання у Міністерство інфраструктури, щоб цю ділянку передали у власність міської громади, щоб ми могли там облаштувати автостанцію… Але ще немає рішення. Якщо враховувати всі пересадкові вузли, то це був би ідеальний варіант», – розповів він.

З його слів, є розпорядження міського голови про створення робочої групи, яка мала б напрацювати комплексний підхід до облаштування автостанцій.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.