Австрійська фірма купила у промзоні «Сигнівка» землю за 17 млн грн

Австрійська фірма ТОВ «ХІРШ ПОРОЦЕЛЛЬ» придбали на аукціоні 2,7 га землі у промисловій зоні «Сигнівка» у Львові. Вартість ділянки становить понад 17 млн грн. Про це йдеться на сайті електронних продажів Prozorro.

Джерело: Tvoemisto.tv.

Ділянку, яка призначена під промисловість, купила фірма, що спеціалізується на виробництві пластмаси й електричного устаткування. Головний офіс ТОВ «ХІРШ ПОРОЦЕЛЛЬ» розташований на Закарпатті у місті Берегове, а бенефіціар – із Відня.

Як додають у департаменті містобудування ЛМР, цьогоріч у Сигнівці вперше продали земельну ділянку і вперше за новими правилами – у форматі електронних торгів. Торік у цій промзоні місто продало 4 ділянки на майже 170 млн грн. Ця промзона має необхідні умови для ведення бізнесу – водопостачання, газопостачання, електропостачання, потужність якого планують невдовзі ще збільшити.

Додамо, що за даними Youcontrol, компанія займається виробництвом електричного устатковання, тари з пластмас та будівельних виробів із пластмас. Кінцевим бенефіціарним власником є Герхард Глінцерер, а уповноваженою особою, керівником в Україні – Андрій Лемех.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.