9 реально крутих кафе Львова, про які ви не чули

У цій збірці немає Криївки, Мазоха, та інших розкручених закладів, які у вас асоціюються зі Львовом. Тут зібрані кафе та ресторани, не менш колоритні, які варто відвідати хоча б раз.

Ресторація Бачевських

Родина Бачевських відома в усій Європі та світі ще із 1782 року, коли вони відкрили першу у світі фабрику масового виробництва горілки. В ресторації можна скуштувати унікальні наливки та настоянки. Кухня тут галицька: суміш польської, української, єврейської, на фоні грає ненавязливо музика. Правда, важко туди потрапити, завжди зайнято. Тому краще бронювати столик заздалегідь.

Ресторація Бачевських

Ресторація Бачевських

Адреса: вулиця Шевська, 8

Ресторан “Terrazza”

Саме тут живе романтика, бо ж звідси відкривається неймовірний краєвид на Високий замок і на околиці старого міста, а оскільки у ресторані замість стін – панорамні вікна, це перетворює навіть банальне кавування на політ над Львовом

Ресторан “Terrazza”

Ресторан “Terrazza”

Адреса: пл. Звенигородська, 3

Фан-бар Банка

У цьому закладі всі страви подаються в банках. Для кожної страви призначена своя ємність: основні страви і супи подаються в 250-300гр банках, алкогольні коктейлі – шоти – в 50гр, а для великих компаній вам принесуть – 3л банку коктейлю і метрові трубочки :)Тут панує атмосфера фану та драйву, аналоги якої є у деяких закладах Нью-Йорка та у Європі.

Фан-бар Банка

Фан-бар Банка

Адреса: Проїзд Крива Липа, 7

 Під Синьою Пляшкою

Відмінна каварня з унікальним колоритом і добрим обслуговуванням. Невеликий заклад, де вам запропонують такі виключні фірмові страви як кава з вогнем чи різноманітне фондю – сирне, м’ясне, шоколадне.

 Під Синьою Пляшкою

Під Синьою Пляшкою © Юлія Сверчкова

Адреса: вул. Руська, 4

Атляс

Львів’яни вважають поки це місце своїм, не засидженим туристами :) Воно у 1920-1930-х було чи не найпопулярнішим у місті. Тут полюбляла збиратися львівська богема. В меню – страви традиційної галицької кухні, запашна випічка та дуже смачні кавові напої. А ще тут доволі великий вибір сніданків.

АтлясРесторан “Атляс”

Адреса: пл. Ринок, 45

Вірменка

Якщо бажаєте дійсно смачної кави – вам варто сюди завітати. Кажуть, колись це було місцем збору львівських хіпі, а ще подейкують, що обстановка не змінилася. Обов’язково спробуйте каву на піску

ВірменкаКав’ярня “Вірменка”

Адреса: вул. Вірменська, 19 (вул. Друкарська)

Tex-Mex Bbq

Справжній мексиканський ресторан у Львові :) Хазяїн дуже уважний до всіх клієнтів, ходить у ковбойському капелюсі. Пиво з пляшок і дуже смачна кухня.

На жаль, нещодавно хазяїн, котрий був обличчям закладу, передчасно пішов із життя. Подальша доля закладу наразі невідома, доволі часто припускають що ресторан буде закрито, тож поточна інформація може не до кінця відповідати дійсності.

Ресторан “Tex-Mex Bbq”Ресторан “Tex-Mex Bbq”

Адреса: вул. Джохара Дудаєва, 7

Трапезна

Це маленький заклад, де навіть посуд ручної роботи, виготовлений з “живої” глини. Назви старовинних рецептів перенесуть вас у минуле: борщ монастирський, вепреве реберце, пиріг цибульний, тощо. З напоїв варто спробувати різноманітні фірмові настоянки.

Ресторан “Трапезна”Ресторан “Трапезна”

Адреса: вул.. Валова 18 А

Фотокафе “Фіксаж”

Затишна кав’ярня з безліччю старих фотоапаратів. Цікаво глянути, як музей, в доповнення – приємна кав’ярня і недорога кондитерка. А ще вечорами господар колекції розповідає історію його фотоапаратів від найстарішого, 1921 року, до Полароїд

Фотокафе “Фіксаж”

Фотокафе “Фіксаж”  © Світлана Лунева

Джерело: prolviv.com

Коментарі

  1. kovaloleg сказав:

    Шановні журналісти/копіпастери ви провіряєте колись інформацію яку перепощуєте?
    1) Вірменка закрита
    2) про власника TexMex BBQ : http://lvivexpres.com/news/2016/05/14/71809-lvovi-raptovo-pomer-vidomyy-restorator-rodom-kolorado