Понеділок, 26 лютого

Учителька пішла на пенсію – і написала цей лист батькам. Їх порвало !

У більшості людей склалася негативну думка про сучасні школи, і вони звинувачують у всьому систему.

А ця вчителька, Ліза Робертсон, вийшла на пенсію і написала лист в газету, щоб нарешті висловити і свою думку.

Ми пропонуємо вам прочитати його і повідомити нам, згодні ви з нею чи ні!

Ось цей лист:

Як учитель, який вийшов на пенсію, я втомилася від усіх людей, які нічого не знають про державні школи, які не в курсі сучасних реалій, або які думають, що потрібно виправити систему освіти.

Проблема не у вчителях! Проблема в батьках! Вони не вчать дітей хорошим манерам і повазі – у дітей немає елементарних навичок того, як ладити з іншими людьми.

Діти приходять в школу в туфлях, які коштують дорожче одягу вчителя – в той же час у них з собою немає ні зошита, ні олівця.
Замість того, щоб звинувачувати школу, подивіться на батьків і їх дітей. Чи ходять батьки на батьківські збори? Чи розмовляють вони з вчителями?

Чи роблять вони все, щоб діти приходили підготовленими і мали всі необхідні канцтовари? Чи стежать вони, щоб діти виконували домашнє завдання? Чи мають вони номер телефону, за яким знімають трубку?

Чи беруть участь учні в житті класу? Вони роблять домашні завдання? На уроках вони вони слухають чи турбують вчителя і заважають іншим?

Коли ви врахуєте ці фактори, ви зрозумієте, що це не школи не справляються, а батьки. Вчителі не можуть зробити те, що можуть батьки.

Поки батьки не виконують свої обов’язки, нічого не покращиться! “

Переклад “То є Львів” за матеріалами newsner.com

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.