Неділя, 5 квітня

Цілюще рожеве українське озеро, яке не має аналогів у світі

Цілюще Лемурійське озеро на Херсонщині, яке нічим не поступається Мертвому морю, розташоване в селі Григорівка Чаплинського району, в одній із бухт затоки Сиваш.

Це місце стане для вас справжнім відкриттям!

Про Лемурійське озеро знають закордонні туристи, а для багатьох українців воно досі Terra Incognita, пише Максимум.

А дарма! Воно не тільки дуже красиве, а ще й справді цілюще. І в ньому, до слова, неможливо втонути через величезний вміст солі – до 300 грамів на літр.

На фото: Рожеве озеро, Херсонська область

Вода Лемурійського озера збагачена різноманітними мінералами, кислотами, вуглеводами, азотистими речовинами, солями, переважно хлористого магнію і калію, йодистого натрію, бромистого магнію.

Саме ця рожева вода, взаємодіючи із грязями Сиваша, значно посилює їхні якості. Туристи стверджують, що купання в озері лікує шкіру та суглоби.

рожеве Лемурійське озеро на Херсонщині

“Рожеве озеро – за рахунок йодобромних сполук. Тому основне використання такої води в неврологічній практиці – вегето-судинна дистонія, у шкірній практиці – псоріаз. А от найцікавіше, на мій погляд, використання цієї рожевої води – це те, що стосується високого вмісту так званих фолікуліноподібних речовин.

Це те, що дуже добре для жінок, які страждають від запальних захворювань статевої системи, які супроводжуються безпліддям. Усі практично бронхолегеневі захворювання, включно з бронхіальною астмою. Це також чисте дихання – таким хворим корисно там дихати. Крім того, тут є ще й грязі”, – розповідає доктор медичних наук Юрій Ромаскевич.

рожеве Лемурійське озеро на Херсонщині

Цікаво, що унікальне джерело виявили цілком випадково. Наприкінці 60-х років тут нібито впав військовий літак і величезна воронка від нього почала заповнюватися водою.

А ще місцеві подейкують, що Рожеве озеро – це залишками доісторичного Лемурійського моря.

Навіть тепер, коли вода в озері відступає – ви опиняєтесь на пляжі з рожевої солі – завдяки мікроорганізмам, які називають озерним планктоном, і які дають цей колір.

Лемурійське озеро має лікувальні властивості.

рожеве Лемурійське озеро на Херсонщині

Уявіть, яка це краса! Мандруйте Україною – вона багата на дивовижі!

ТЕГИ: