Коли у жінки з’являється сильний чоловік

Іноді в житті жінки з’являється дуже сильний чоловік з потужною сонячною енергетикою. І його легко відчути навіть спиною, на нього повністю відгукується тіло жінки, її думки заспокоюються, а центр жіночності, матка, наповнюється теплими і променистими вібраціями життя…

Поруч з таким чоловіком навіть найактивніша і найбільш динамічна жінка з бойовим характером стає маленьким пташенятком, в ній раптом прокидається весь букет жіночих рис, вона зненацька хоче готувати йому їжу, піклуватися про нього, прибирати в будинку, чекати його з роботи і, можливо, вперше в її тілі усвідомлено звучить «я хочу дитину від цього чоловіка».

Зазвичай саме з цим чоловіком вона починає розуміти справжню насолоду сексуальної близькості, вона відчуває все особливо яскраво і сильно, жіночність пробуджується в ній на гормональному рівні. Їй подобається його запах, його тіло, його погляд і голос…

Поруч з ним вона може відчувати себе дурненькою і слабкою, але її це ніскільки не бентежить, а навпаки змушує сміятися над собою і усвідомлювати, як приємно часом бути слабкою.

Поруч з ним їй не хочеться сперечатися, переконувати, змагатися з ним інтелектом, їй вперше в житті хочеться слухати!

Мені кілька моїх клієнток говорили таке: «Він може іноді різко поставити мене на місце, а я не відчуваю жодного приниження, мені добре від того, що він такий сильний і навіть трохи жорсткий. Я відчуваю його силу!»

Жінка починає розквітати в цих стосунках, усвідомлюючи силу цього чоловіка і, гармонізуючись через неї. Вона починає любити не розумом, а всім своїм жіночим єством. Причому зовні цей чоловік може бути абсолютно не її типом людини, не того рівня інтелекту, не того рівня духовного розвитку, зовсім інший… можливо, навіть не гарний, а просто сильний, мужній і рішучий, поруч з яким її серце пробуджується до любові. Як каже моя подруга про такого чоловіка в її житті: «Як на нього глянеш – ну страшнииий! Обличчя таке просте-просте. Ну тракторист! Тільки в дорогій сорочці. А я люблю його і відчуваю, що це мій чоловік…»🙂

А потім (через день/тиждень/рік знайомства з ним) більшість жінок роблять одну і ту ж помилку: вони починають підлаштовуватися під цих чоловіків, прислужувати, намагатися догоджати йому… вони закохуються в нього!

Повністю, по самі вуха! І тоді починаються запитання «Що я зробила не так?», «Любий, що тобі не сподобалося?», «Коханий, все добре?» І т.д.

«Що подати? Що принести? Що переробити в собі заради тебе?»

Жінка здатна на що завгодно, аби втримати його. Вона відчуває, що внутрішньо не готова до таких стосунків, вона сама ще не дозріла, і тому намагається компенсувати внутрішню неготовність через зовнішні самовдосконалення, адже втратити його так страшно…

Якщо дивитися глибше, то їй потрібен навіть не він, а той стан пробудженої природи, який вона відчуває, який її заливає…

Може, вперше за ціле життя і тільки поруч з ним вона відчула себе жінкою!

Як же можна відпустити це?

І тут починаються гіперзусилля, намагання бути найкращою, відповідати, заслужити… що віддаляє чоловіка все більше і більше.

І врешті-решт, він іде.

У більшості випадків такі чоловіки з’являються в житті жінки і йдуть, щоб показати їй, наскільки вона ще не готова до сильних і зрілих стосунків. Адже йому потрібна не рабиня, не служниця, а жінка, яку можна наповнювати і чиєю любов’ю можна наповнюватися!

Після його відходу залишається біль, нестерпний біль повернення до іншої реальності, де ти більше не відчуваєш себе жінкою на 100%, де більше немає цих сильних рук і впевненого погляду, де ти не можеш розслабитися і відчувати…

Тепер жінка робить все, щоб втекти від цього болю. Але повірте мені, краще все життя жити з болем, який рухає Вас вперед і розвиває, ніж жити без болю, але і без любові.

Біль має на меті сказати: Вам дали БІЛЬше якоїсь енергії, ніж Ваш нинішній резерв може вмістити. І замість того, щоб розширювати свій резерв, жінки намагаються просто викинути цю енергію зі свого життя, не розуміючи, що цим вони шкодять своєму формуванню.

Хтось із жінок намагається повернути цих чоловіків постом, молитвами і покутами, що лише погіршує ситуацію. В цьому випадку всі аскези, пости і ритуали діють просто, як магія. Жінці без потужної розкритої енергетики потрібно буде кілька місяців здійснювати аскези, щоб хоч на день притягнути його знову. Але потім він знову піде, адже урок так і не був пройдений…

Про ворожіння я навіть писати не буду, бо страшна доля тих жінок, які намагаються через магію заволодіти чоловіком! Я не жартую, а попереджаю!!! Від ворожок і циганок потрібно триматися за 5-10 метрів!Подивіться на ворожок – вони самотні жінки за спадковістю. В їх життя чоловік приходить тільки для того, щоб дати дитину. Потім він або вмирає, або йде. Тому борони Вас Боже, тримайтеся якнайдалі від таких людей.

Інші жінки намагаються відрізати його від себе, і ходять до цілителів, щоб їх очистили від цього зв’язку, який не виходить з голови, серця і матки… Який не хоче йти геть.

Але саме цього чоловіка буде дуже важко відрізати від себе, саме він буде снитися, ввижатися в натовпі людей, буде здаватися, що він зараз десь з’явиться, звідкись вийде, кожен телефонний дзвінок і кожна смс буде змушувати жінку здригатися від очікування…

Саме такий чоловік в життя жінки приносить найпотужніший урок любові та розвитку.

♡ Такий чоловік приходить і показує жінці, якою вона може бути, яка вона жіночна, скільки в ній сили…

Він вчить її жити в гармонії зі своєю природою, а ще він дає їй побачити і відчути, скільки в ній любові!

Адже саме його жінка починає любити з найперших днів їх спілкування… Саме до нього у неї не пристрасть, не закоханість, а любов, і вона відчуває її всім єством…

І ось чому так болісно, коли він йде.

Якщо у Вашому житті був або є такий чоловік, то Вам пощастило і не пощастило водночас.

♡ Пощастило тому, що не всі люди в житті стикаються із справжнім коханням, а Вам було дано любити глибоко, по-справжньому, всім серцем, всім своїм жіночим єством, кожною клітинкою свого тіла. А коли жінка любить – для неї немає нічого неможливого! Ця любов продовжує жити у Вас все життя, вона наповнює Ваше життя сенсом. Більш того, коли жінка з любов’ю і вдячністю згадує про той досвід, який у неї був з цим чоловіком, то автоматично на тонкому рівні вона гармонізується, її енергія вирівнюється, вона згадує свою жіночність, свою природу…

І якщо Ви зважитеся, наберетеся сміливості і станете розкриватися, розширювати свої межі, якщо Ви змиритеся з втратою цього чоловіка, але при цьому залишитеся щасливими і сповненими безумовної любові до нього – Ви зможете бути разом, і цей союз буде неймовірно потужним.

♡ Не пощастило тому, що з цим чоловіком у Вас будуть відбуватися найсильніші стреси, з ним Вас будуть витягувати на зовсім інший рівень відчуття життя.

А кожен новий енергетичний перехід – це завжди біль, криза і депресія.

Кожного разу, прив’язуючись до нього, у вас будуть його забирати.

Вас будуть невблаганно вчити жити щасливо і вільно, не прив’язуючись.

Вас будуть вчити емоційної зрілості і безумовної любові весь час!

Але те щастя, яке Ви будете відчувати від цих стосунків, не порівняється з жодними іншими переживаннями в житті, та любов, якою буде наповнюватися Ваше серце зробить Ваше життя повним сенсу і божественності!

♡ Цей чоловік вчить Вас бути жінкою! ♡

Він показав Вам, як Ви можете любити і відчувати – тепер Ваше завдання підтримувати це.

Якщо Ви хочете бути з ним, то Вам не потрібно вчитися вимивати дім і готувати їжу, не потрібно вчитися бути гідною його за розумом!

Потрібно розкрити в собі любов і відчуття драйву від життя, щастя зсередини.

Вам просто потрібно стати жінкою в повному розумінні цього слова, справжньою, чуттєвою, емоційною і здатною відпускати.

І коли Ви спокійно зможете відмовитися від нього, але при цьому зберегти любов у серці і радість від життя, коли Ви зможете бути з ним і не втрачати голову від ейфорії, бути спокійною і внутрішньо радісною – тоді Ви зможете з ним залишитися!

Тоді життя зведе Вас знову.

З іншими чоловіками буде легше, простіше, а з цим буде складно, іноді болісно, але Ви будете жити, відчувати життя і Вас буде наповнювати любов.

Якщо у Вашому житті був такий чоловік:

– Навчіться бути вдячними йому, адже саме ці чоловіки приводять нас до знання, до вчителів, до Бога! Нехай навіть через біль, але зараз ми розуміємо, що воно того варте, правда?

– Не думайте про нього і не намагайтеся забути, просто будуйте себе і свою силу.

Коли ви навчитеся любити себе і бути щасливою, ваш біль зникне без сліду, а стосунки з ним або перейдуть на новий рівень, або перестануть Вас турбувати!

Чому ми закохуємося в таких чоловіків?

Тому що вони сильні по-чоловічому, вони реалізовані в своїй природі, і це робить їх неймовірно привабливими. Але цей самий процес відбувається і з жінкою: коли вона розкривається в своїй природі, коли вона осягає свою глибину, коли вона навчилася любити і зберігати свободу, тоді вона стає магнетично чарівною, і вона вже не «западає» на чоловіків, а будує стосунки за принципом енергетичної рівності.

Зараз більшість жінок спонукаються бажанням володіти чоловіком, але з сильним чоловіком так не вийде, як і з сильною жінкою. Взагалі, енергетично сильними людьми неможливо володіти, з ними можна тільки взаємодіяти за принципом злиття енергій.

Тому відкиньте бажання володіти цим чоловіком, подякуйте йому, за те, що він відкрив у Вас!

Біль буде жити у Вашому серці лише доти, доки Ви не відмовитеся від бажання володіти ним.

Як каже мій учитель в цьому випадку: «Тобі дали красиву канарку, її спів пробуджує твоє серце до любові, а ти підходиш і кажеш: «Яка чудова пташка, дайте я її з’їм!»

Відкиньте біль, і дозвольте любові знову наповнити Вас! Не тій корисливій любові, яка зловтішно каже: «Ти все одно будеш моїм», а тій, яка ніжно шепоче: «Боже, дякую Тобі, що послав мені цю людину і відкрив в моєму серці любов! Тепер я відчуваю!»

З яким би чоловіком Ви зараз не жили, хто б Вас не оточував, все одно кожен день вчіться любові, і якщо є людина, яка пробуджує її всередині Вас, сповняйтеся нею!

Навіть якщо Ви вже заміжня, а Ваше серце досі тріпоче від іншого чоловіка, не відкидайте любов.

Просто не фокусуйте увагу на цій людині, візьміть ті почуття, які він Вам дав і розділіть зі своїм чоловіком.

Ми вступаємо у стосунки не через людей, а через їх енергетику і стани, які ми відчуваємо поруч з ними.

Живіть в стані любові та вдячності, інше – додасться!

Джерело

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.