15 всесвітньо відомих книг для твого саморозвитку

Читання – один з найбільш корисних та мотивуючих видів людської діяльності. Воно не лише додає знань, а й збільшує словниковий запас, розвиває мислення, знижує стрес, покращує концентрацію, а також допомагає ліпше спати і навіть захищає від хвороби Альцгеймера!

То як же не розгубитися серед полиць книжкової крамниці і обрати саме ті книги, які дійсно позитивно вплинуть на життя і додадуть в нього трішечки гармонії, впорядкованості та натхнення?

1DEA.me підготували список мотивуючих бестселерів! Читай, зберігай та пізнавай нове!

Деніел Пінк: Драйв. Дивовижна правда про те, що нас мотивує

Деніел Пінк: Драйв. Дивовижна правда про те, що нас мотивує

Якщо ви вважаєте, що найкращий мотиватор – гроші, це видання зруйнує ваше уявлення щодо факторів, які впливають на результат праці чи то творчості! Досить сидіти склавши руки, настав час діяти, і ця книжка знає як! У ній ви знайдете безліч практичних методів щодо нової системи мотивації.

Видання допоможе лідерам створити й утримати надійний бізнес, а іншим – віднайти себе та почати рухатися в бік щасливого майбутнього. Автор оперує результатами сотень психологічних досліджень, які допоможуть вам знайти роботу своєї мрії, побудувати бізнес та наповнити яскравими кольорами своє буденне життя.

Мігай Чиксентмігаї: Потік. Психологія оптимального досвіду.

Мігай Чиксентмігаї: Потік. Психологія оптимального досвіду.

За двадцять п’ять років до того, як почав писати ці рядки, я зробив одне відкриття, а весь цей час знадобився мені, аби усвідомити, що саме я відкрив. Називати відкриттям те, що спало мені на думку, можливо, не зовсім доречно, адже люди знали про це з давніх-давен. Але це слово все ж видається мені відповідним: моя «знахідка», хоча й добре відома, досі не була описана й теоретично пояснена у відповідній галузі науки (в цьому випадку йдеться про психологію). Отже, наступну чверть століття я присвятив дослідженню цього невловного феномена.

Моїм «відкриттям» було те, що щастя не є чимось, що трапляється. Це не результат талану або випадку. Його не можна придбати за гроші або домогтися силою. Воно залежить не від зовнішніх подій, а радше від того, як ми їх інтерпретуємо. Щастя — це стан, який кожен має готувати, культивувати й підтримувати особисто. Люди, які вміють керувати внутрішніми переживаннями, здатні визначати якість свого життя, і це відкриває для кожного з нас можливість стати щасливим.

Сет Годін: Пробуй, не зупиняйся. Коли ви востаннє робили щось уперше?

Сет Годін: Пробуй, не зупиняйся. Коли ви востаннє робили щось уперше?

Ця книга – маніфест про те, як, зрештою, припинити виконувати вказівки «згори», узяти ініціативу у свої руки і почати робити те, чого хочете саме ви. Це заклик побороти свій первісний страх перед незвіданим і заявити про себе, запустити новий проект, узятися за справді важливу і цікаву справу.

Часто люди мають усе необхідне для досягнення успіху, проте не наважуються зробити перший крок. Автор переконує: не можна чекати, поки доля сама обере вас і вкаже правильний шлях, слід діяти! Варто лише почати і не боятися невдач – хтозна, яка з ваших ідей урешті втілиться у щось геніальне. У цьому можете не сумніватися – автор більше десяти світових бестселерів точно знає, що потрібно для успіху.

Брене Браун: Дари недосконалості

Брене Браун: Дари недосконалості

Ця книжка — результат приголомшливого дослідження: як люди сприймають свою недосконалість. Аналізуючи тисячі історій чоловіків та жінок у віці від 18 до 87 років, Брене Браун дійшла вражаючого висновку: щасливими людей робить не досягнення власного ідеалу, а визнання своєї недосконалості. Уміння відвертої і дотепної оповідачки та незмінного лідера інтернет-переглядів на конференції TED об’єднати науку з цікавою історією зробило «Дари недосконалості» бестселером № 1 за версією The New York Times.

Що заважає людям почуватися щасливими? Ми самі себе змусили повірити, що щастя існує лише для досконалих людей, а ми недостатньо стрункі, розумні, привабливі, успішні або ж заможні, щоб його заслужити. Ми відчуваємо сором і тривожність, коли не можемо довести іншим власну неперевершеність, зрікаємося своїх принципів та нехтуємо талантами, аби відповідати чиїмось очікуванням. Проте стати щасливим легко — треба щиросердно прийняти свої недоліки і вразливість. Сміливість, співчуття та душевна близькість — дари недосконалості, що допоможуть відчути себе самодостатнім та щасливим і скерують на 10 головних дороговказів до щиросердного життя.

Робін Шарма: Монах, який продав свій “феррарі”

Робін Шарма: Монах, який продав свій “феррарі”

У книжці Робіна Шарми, яка у багатьох країнах світу стала справжнім бестселером, викладено незвичайну історію Джуліана Ментла — адвоката-мільйонера, на долю якого випало пережити сильну духовну кризу. Проте занурення у давню тибетську культуру змінює його життя.

Джуліан відкриває для себе мудрі й разом з тим дієві практичні знання, що допомагають впоратись із власними проблемами, знайти вихід із здавалось би безвихідного становища, здійснити переоцінку загальнолюдських та особистих цінностей.

Разом із головним героєм ви дізнаєтеся, як навчитися жити сьогоденням, яке значення для побудови взаємовідносин має довіра, пізнаєте переваги позитивного мислення, розвинете прагнення жити, спираючись на власне покликання. А саме головне — ви зрозумієте, чому найпростіші філософські постулати водночас є найголовнішими.

Джон Вон Ейкен: Можливо все

Джон Вон Ейкен: Можливо все

У своїй книзі «Можливо все!» Джон Вон Ейкен розповідає про персональний розвиток в умовах кризи. У книзі він постарався відповісти на ті питання, які задавали йому люди з різних країн в період кризи.

Основним завданням, яке поставив перед собою автор, це довести читачам, що криза – це період прихованих можливостей, це період, коли у кожного є шанс на успіх.

«Криза – це поворотний момент, коли компанії, їх співробітники і керівники приймають рішення про можливості, що відкриваються перед ними», – пише Джон.

На думку автора, головне під час кризи – це прийняти правильне рішення. У своїй книзі Джон Вон Ейкен пропонує список з 8 найбільш актуальних рішень під час кризи.

Брайан Трейсі: Зроби це зараз. 21 чудовий спосіб зробити більше за менший час

Брайан Трейсі: Зроби це зараз. 21 чудовий спосіб зробити більше за менший час

«Зроби це зараз» – книга № 1 по саморозвитку.

У книзі представлено результат більш ніж тридцятирічного вивчення питань ефективного розподілу часу. Вона розповідає про те, як добиватися вирішення складних завдань, виходячи із зони комфорту.
Люди, що працюють ефективно, дисципліновано вибирають з усіх поставлених перед ними завдань найважливішу. Вони, вміючи змусити себе з’їсти жабу, якою б супротивної вона не була, встигають робити значно більше.

Чарлз Дахіґґ: Кмітливіші, швидші, кращі

Чарлз Дахіґґ: Кмітливіші, швидші, кращі

Чому деякі люди за однакових умов досягають більшого, ніж інші, — і щодня, і у великій перспективі? Чарлз Дахіґґ знайшов відповідь на це питання, сформулювавши вісім основних ідей, що дозволяють якнайкраще використати наші енергію, інтелект і час, аби досягти максимального результату, доклавши мінімум зусиль.

Команда найуспішнішого діснеївського мультфільму, який ледь не став найбільшим провалом, спеціалісти Google, що шукали секрети ефективності команд, пілоти, які садили літак після того, як майже втратили над ним контроль, чи гравці в покер, єдине рішення яких вело до абсолютної перемоги або ж програшу… Їхній вибір, те, ким вони себе бачили, які цілі ставили, у що вірили і яку команду підбирали — ось те, що перетворило звичайну зайнятість на продуктивність.

Гевін Кеннеді: Домовлятися завжди. Як досягати максимуму в будь-яких перемовинах

Гевін Кеннеді: Домовлятися завжди. Як досягати максимуму в будь-яких перемовинах

Незамінна книжка для всіх, хто хоче вдосконалити свої навички в переговорах! На її сторінках ви знайдете інформацію про те, як змусити свого співрозмовника почути ваші пропозиції, як протистояти залякуванням і фіксувати домовленості на папері, а також тести з самоконтролю, які допоможуть вам відстежити свій прогрес.

Ви зможете:

  • відстояти свою позицію на бізнес-переговорах;
  • попросити роботодавця підвищити платню;
  • укладати вигідні угоди;
  • переконати в чомусь свою вперту дитину;
  • вигідно продавати та купувати;
  • правильно торгуватися;
  • уникати збиткових угод та пасток у переговорах.

Пітер Друкер: Як управляти собою

Пітер Друкер: Як управляти собою

У праці американського класика, письменника й консультанта в галузі менеджменту Пітера Ф. Друкера розглянуто низку важливих питань, що стосуються вміння чути себе й організовувати свою роботу. Які ваші сильні сторони? Як ви працюєте і взаємодієте з людьми? Чи є у вас плани на другу половину життя, завдяки яким можна подолати кризу середнього віку? Які ваші цінності та який внесок у суспільне життя ви робите? Відповіді на ці та інші запитання допоможуть вам навчитися управляти собою, щоб ефективніше працювати й досягати бажаних результатів.

Кейт Феррацці: Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств

Кейт Феррацці: Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств

Кейт Феррацці — гуру нетворкінгу, американський письменник, професійний оратор, засновник та генеральний директор консалтингової компанії та автор цієї книги — народився в родині емігранта-сталевара та прибиральниці, отримав освіту у Єльському університеті та Гарвардській школі бізнесу і зараз на Всесвітньому економічному форумі в Давосі за руку вітається з президентами та головами урядів наймогутніших держав світу. Усе це — завдяки зв’язкам.

«Ніколи не їжте наодинці», — одна з порад, яку він дає у своїй книзі, що стала бестселером 2005 року за версією The New York Times. Ставитися до знайомств як до соціального капіталу, який поліпшить ваше життя, але найголовніше — будувати стосунки щирі, відверті та не боятися дати більше, ніж можеш отримати, — таке перше правило нетворкінгу. Як будувала свою політичну кар’єру Гілларі Клінтон та як Катерина Ґрехем зі звичайної домогосподарки перетворилась на успішного редактора Washington Post, як навчання на власних помилках зробило Авраама Лінкольна президентом, а величезне коло особистих контактів Вернона Джордана — найуспішнішим чорношкірим адвокатом Америки? Кейт Феррацці навчить спілкуватися, а спілкування — перетворити на успіх.

Стівен Р. Кові: 7 звичок надзвичайно ефективних людей

Стівен Р. Кові: 7 звичок надзвичайно ефективних людей

Ця книжка — світовий супербестселер, праця №1 у темі росту особистості! Вона позитивно вплинула на життя мільйонів людей в усьому світі, серед яких Білл Клінтон, Ларрі Кінг, Стівен Форбс!
Керівництво навчить вас краще розуміти себе, визначати пріоритети, формулювати життєві цілі й досягати їх.
Це книжка для тих, хто хоче стати кращим у професійній діяльності, максимально реалізувати свій творчий потенціал та назавжди змінити своє життя на краще.

Барбара Шер, Енні Готтліб: Мистецтво мріяти. Як отримати те, чого насправді бажає

Барбара Шер, Енні Готтліб: Мистецтво мріяти. Як отримати те, чого насправді бажає

«Мета цієї книги — зробити вас переможцем» — так уперше звернулася до читачів 1978 року колишня офіціантка та 44-річна самотня мати двох дітей Барбара Шер. За майже 40 років її перша з семи книг-бестселерів була видана мільйонами примірників та стала справжньою біблією для коуч-тренерів по всьому світі. Написані легко та натхненно, її книги допомогли мільонам людей стати успішними, краще зрозуміти себе й здійснити свої мрії, перетворивши їх на чіткі цілі та зробивши їх реальністю.

Пригадайте, ким ви мріяли бути, допоки життя не внесло жорстких корективів, якими талантами були обдаровані. І дайте відповідь на непросте запитання: «Ким би ви могли стати?» Цікаві й оригінальні вправи допоможуть визначитися з цілями, розробити та візуалізувати стратегію їх досягнення та навчать долати труднощі. Переборіть свій страх, відпустіть минуле й рухайтеся вперед, бо життя надто коротке, а ваш унікальний потенціал надто цінний, аби марнувати його. Невпинно мрійте, міцно стійте ногами на землі та втілюйте свою мрію в життя!

Сьюзен Кейн: Сила інтровертів

Сьюзен Кейн: Сила інтровертів

«Сила інтровертів» — книжка для інтровертів, яка допоможе подолати труднощі у взаємодії зі світом.

Століттями створювався та підтримувався ідеал успішної людини — веселої, наполегливої, енергійної на комунікабельної. Але що робити, якщо від природи ви позбавлені цих рис, проте сповнені ентузіазму та амбіцій?

У книзі «Сила інтровертів» Сьюзен Кейн розповість як можна використати сильні сторони інтровертів та надихне численними історіями та дослідженнями, де саме інтроверсія стала ключем успіху.

Джулія Кемерон: Шлях митця

Джулія Кемерон: Шлях митця

Якщо ви перебуваєте у творчій кризі, не бачите, куди рухатися далі та як реалізувати свій творчий потенціал, ця книжка допоможе подолати внутрішні та зовнішні перешкоди та відкрити у собі митця.

«Шлях митця» Джулії Кемерон — це практичний курс, розрахований на 12 тижнів щоденних занять, що допоможе митцю-початківцю, а ним може стати кожен, розгледіти і розбудити в собі нові, несподівані таланти, приспані скептицизмом, насмішками, некомпетентною критикою та різними комплексами.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: