Зеленський підписав законопроєкт про дерадянізацію українського законодавства

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про дерадянізацію законодавства. Кабінету Міністрів України доручено найближчим часом провести те саме на своєму рівні.

Про це повідомив Голова Верховної ради Руслан Стефанчук — пише Слово і діло.

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про дерадянізацію законодавства. Кабінету Міністрів України доручено найближчим часом провести те саме на своєму рівні.

«Президент України Володимир Зеленський підписав закон «Про дерадянізацію законодавства України», – йдеться в повідомленні.

Відтепер в законодавстві не буде згадки про «перемоги Великої Жовтневої соціалістичної революції», немає прагнення втілювати в життя «ленінські ідеї побудови комуністичного суспільства» та немає посилання на програми, розроблені комуністичною партією.

Кабміну дали доручення упродовж трьох місяців провести дерадянізацію серед своїх нормативно-правових документів та напрацювати нові Трудовий кодекс, Житловий кодекс та Кодекс про адміністративні проступки.

Нагадаємо, влада Польщі вирішила знести пам’ятники солдатам радянської Червоної армії, які й досі залишилися на території країни.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.