Понеділок, 22 липня

Офіцери ВВБ Держприкордонслужби виявили хабарників в Чернівецькому загоні

IMG_1892На виконання доручень Президента України Держприкордонслужба продовжує здійснювати комплекс заходів, направлений на протидію протиправній діяльності на державному кордоні. Зважаючи на вимоги часу, в прикордонному відомстві суттєво посилено роботу підрозділів внутрішньої безпеки.

Учора у пункті пропуску “Мамалига-авто” Чернівецького загону офіцерами внутрішньої та власної безпеки прикордонного відомства проведено раптову перевірку зміни прикордонних нарядів.

У ході огляду службового автомобіля, в якому перебував прикордонний наряд, співробітники ВВБ виявили грошові кошти у сумі 987 гривень та декілька купюр у іноземні валюті, які ймовірно отримані за прийняття неправомірних  рішень.  Наразі по даному факту триває розслідування.

Зауважимо, що курс на подолання корупції в прикордонному відомстві незмінний. Не залежно від посади та звання, у разі виявлення ознак корупційних правопорушень, особи притягуються до кримінальної, адміністративної, цивільно-правової та дисциплінарної відповідальності в установленому законом порядку.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.