На Закарпатті згоріла Долина нарцисів

7214

Про жахливий випадок, який стався на території Долини нарцисів, що на Закарпатті, повідомила на своїй сторінці журналістка Алла Хаятова. Вона оприлюднила світлини палаючої долини.

58c9aa050952b-narc1

Пожежа на цьому полі викликала сум і обурення у закарпатців. Деякі користувачі соцмережі під постом журналістки висловили припущення, що могло стати причиною пожежі.

На Закарпатті згоріла Долина нарцисів

“На мою скромну і вже сторонню точку зору: Долині загрожує івазія верб з повним витісненням нарцису в такому випадку. Їх рубають, але ж корені лишаються. Тому колись пробували палити (по периметру, не в полі), а потім на місці випалених ділянок ріс нарцис. Тодішній директор охрестив це ефектом. Якщо, як тут стверджують, це справа рук КБЗ, то я можу пояснити тільки цим. Іншого пояснення цим діям я не бачу. Єдине, що можливо, ці займання мають інше походження”, – написала Вікторія Губко.

На Закарпатті згоріла Долина нарцисів

Варто зауважити, що сезон цвітіння нарцисів ще не почався. І, очевидно, сезон цвітіння нарцисів у цьому році під загрозою. Поки невідомо, чи цибулини цих рослин постраждали від пожежі.