На Рівненщині вчитель поставив школяра у куток за гасло “Слава Україні!”, вчитель озвучив свою версію інциденту

727

У Здолбунові розгорівся скандал через те, що вчитель Роман Прилуцький на уроці взяв учня за вухо і поставив у кут. 

Хлопчик стверджує, що його покарали за привітання “Слава Україні”, а ось у педагога є своя версія конфлікту, повідомляє ТСН.

Восьмикласник Іван Огородник розповів, що сказав: “Слава Україні” після того як учитель іноземної мови зайшов в клас. Після цього педагог взяв його за вухо і відвів до дошки, де хлопчик простояв половину уроку.

“Я стояв там. Вчитель зайшов у клас, я з ним привітався: “Слава Україні”. Далі я тут став, і він мене взяв за вухо. Тут поставив. І тут я простояв половину уроку. Ну, я думаю, за що так мене поставив, я ж нічого такого поганого йому не сказав, не образив”, – розповів хлопчик.

Вдома дитина все розповіла матері. Вона обурена такою поведінкою вчителя.

“Таким привітанням ми зустрічаємо дуже часто. Мої прабабусі, прадідусі були вивезені в Сибір за ці вітання. Чому моя дитина не має права говорити таке”, – розповіла мама Івана.

“Він зрозумів для себе, і діти з класу так само зрозуміли, що “Слава Україні” – це погано. Що не можна говорити, що за нього можна поставити дитину в куток. Дитину вчитель не має права ні штовхати, не брати за руки”, – додала вона.

Жінка звернулася до директора школи, яка розпочала службове розслідування. Вона не підтримала вчинок педагога і зізналася, що цей інцидент негативно позначиться на інших дітях.

“Це дуже неприємна подія, незважаючи на те, що ми… Я вважаю себе патріоткою України, я викладач історії, особисто і наші діти не раз проявили себе в патріотичних починаннях”, – каже директор школи Жанна Рудик.

Учитель іноземної мови Прилуцький Роман розповів свою версію інциденту. Він стверджує, що учень поніс покарання не за патріотичне вітання, а за погану поведінку на перерві перед уроком.

“Іван коридором бігав, кричав “Слава Україні”. Не знаю, він до мене звертався, чи ні”. Він був на перерві, і в мене під ногами стояв, коли я заходив до класу. Я просто його взяв і поставив. Я не пам’ятаю, я за вухо брав, чи ні, я навіть не звернув уваги”, – стверджує вчитель і називає покарання звичайним навчальним процесом.