На Дубенщині висохло джерело Святої Анни

Через бізнес висохло джерело Святої Анни в Онишківцях.

Депутат Почаївської міської ради Тарас Паляниця на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук виставив фото джерела без води і написав: «Це показовий приклад, що буває після того, коли на святому місці роблять бізнес! Джерело Св. Анни, пише Рівне1.

Після початку будівництва нового храму, вочевидь, пошкодили джерельну артерію, вода почала поступово зменшуватися. Зі слів місцевих, спочатку, по ночах, воду завозили пожежними машинами з Кременця – не допомагало. Рівень води знижувався.

Пробувати бурлити скважини – результату також не дало. Висновок – святиня для молитви, а не для бізнесу!», повідомляє Інформаційний портал м. Дубно, посилаючись на Рівне 1.

джерело святої анни

Натомість в коментарях під постом Галина Нагорнюк написала:

«Коли я вперше потрапила на святе джерело – там не було ані бетонних берегів із мраморовою окаймовкою, ані вирівняного дна, ані пластикових вбиралень-купалень, ані продажу нічних сорочок сумнівної якості в три дорога, ані готелю поряд із столовими рядами. Ніхто не продавав каміння, що кругом валяється.

Була свята водойма із крейдяним дном, церква, криниця. Були люди, що моляться і вірують.

Усім вистачало цілющої води та місця для молитви. Було мало… тепер споглядайте усі, хто сотворили гіперінфраструктуру на святому місці…Чи будуть відвідувачі у вашому «ресторані-храмі» без святих водойм? Що вам було важливіше? Кому від ваших дій краще?».

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: