В Одесі правоохоронці викрили цехи, де підпільно шили одяг та незаконно утримували мігрантів з В’єтнаму (ВІДЕО)

001 (2)

В рамках спецоперації «Кордон-2015» оперативними працівниками Одеського прикордонного загону спільно зі співробітниками СБУ та ГУ МВС України в Одеській області проведено відпрацювання оперативної інформації щодо можливої протиправної діяльності, пов’язаної із незаконним позбавленням волі, а також функціонуванням незаконних фабрик з виготовлення контрафактної продукції.

Так, було встановлено, що на території м. Одеса та прилеглих населених пунктів організованими злочинними угрупуваннями, до складу яких входять громадяни України та В’єтнаму, здійснюється незаконне виробництво (пошив) одягу та взуття. У якості працівників використовуються громадяни В’єтнаму, які незаконно потрапили на Україну та нелегально перебувають на її території.

03

За наявними даними, робітники в цехах утримувались поза власної волі, перебуваючи під фізичним та моральним впливом організованих злочинних угрупувань. Документи, що посвідчують їх особу примусово вилучалися з метою унеможливлення їх звернення до компетентних органів за допомогою, а пересування в примусовому порядку обмежувалося їх робочим простором.

У ході проведення спільних заходів було встановлено адреси, за якими розташовані підпільні цехи з виготовлення контрафактної продукції. На 5-ти адресах виявлено майже 60 робітників вихідців з В’єтнаму без будь-яких документів. Також було виявлено спеціально обладнані місця для проживання робітників в цехах, більше 100 одиниць швейного обладнання, близько тисячі рулонів тканини, велику кількість готової продукції пошитої під марками відомих брендів, таких як Adidas, Nike, Tommy Hilfiger.

В подальшому  виготовлена продукція мала бути реалізована оптом і вроздріб на промисловому ринку «Авангард» (7 км). Жодних платежів до державного бюджету при цьому не надходило.

Слід відмітити, що усі цехи розміщені в новобудовах, які ще не зареєстровані у встановленому порядку та не мають офіційних власників.

Нелегальних мігрантів передано представникам Державної міграційної служби в м. Одесі для подальшого з’ясування обставин.

Наразі тривають спільні заходи та слідчі дії.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: