В навчальному центрі Держприкордонслужби розпочинається другий етап пілотного проекту реформування органів та підрозділів Держприкордонслужби

1 вересня 2015 року в Навчальному центрі Державної прикордонної служби  України (смт. Оршанець) розпочинається другий  етап пілотного проекту реформування органів та підрозділів Державної прикордонної служби України.

Нагадаємо, в прикордонній службі завершився відбір кандидатів для подальшого проходження служби в аеропортах «Жуляни» та «Гостомель» в рамках пілотного проекту на базі ОКПП «Київ» під час якого комісія вивчала кандидатів. 1 вересня на плацу навчального центру будуть присутні учасники проекту, які  пройшли відбір до другого етапу та гідні бути прикордонниками нової генерації.

Також пройдуть  урочисті заходи з нагоди Дня Знань в Черкаській НВО «Дошкільному навчальному закладі – загальноосвітній школі I-II ступенів №36», яка розташована на території смт. Оршанець, де виступить з вітальним словом Голова Держприкордонслужби Віктор Назаренко.

У ході заходів Голова Держприкордонслужби перевірить готовність матеріально-технічної бази до нового навчального року.

Наприкінці зустрічі відбудеться брифінг Голови Державної прикордонної служби України.

 

Початок заходів о 8 год. 30 хв.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.