Уряд з 29 вересня скасує заборону на в’їзд для іноземців

Очікується, що з 29 вересня іноземців прирівняють до українців, які повертаються з-за кордону.

Кабінет міністрів ухвалить рішення про скасування повної заборони на в’їзд для іноземних громадян. Очікується, що з 29 вересня іноземців прирівняють до українців, які повертаються з-за кордону, пише Твоє місто.

Наразі для українців діють правила, що залежать від належності держави в’їзду до переліку країн зі значним поширенням коронавірусу. Цю інформацію підтвердили «Європейській правді» два незалежних один від одного джерела в уряді.

Нагадаємо, державами зі значним поширенням Covid-19 визнано ті, в яких кількість нових випадків на 100 тисяч населення за останні 14 днів перевищує їх величину в Україні.

Ці ж правила планується поширити й на іноземців після 28 вересня. Вони будуть змушені йти на самоізоляцію, якщо епідемічна ситуація в країні їхнього громадянства або постійного проживання гірша, ніж в Україні.

Альтернативою самоізоляції буде тест на коронавірус, який можна буде здати після прибуття.

Також від іноземців вимагатимуть наявності чинного страхового поліса і встановлення електронного додатка для осіб у випадку самоізоляції.

Нагадаємо, уряд України закрив кордони для іноземців терміном на 30 днів. Таке рішення ухвалено 26 серпня з ініціативи Міністерства внутрішніх справ. Така ініціатива зумовлена зростанням кількості хворих на Covid-19 в Україні.

2 вересня з переліку дозволених підстав для в’їзду іноземців вилучили право на транзит до двох діб, прибравши таким чином головну лазівку, якою паломники могли скористатися, щоб обійти заборону.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.