Укрпошта випустила конверти з роботами воїна АТО Юрія Неросліка

3-3249-2013Укрпошта продовжує випуск патріотичної поштової продукції. Цього разу українські поштові конверти прикрашатимуть роботи Юрія Неросліка – сержанта 92-ї бригади Збройних Сил України, арт-директора журналу «Музеї України», якого називають головним плакатистом зони АТО.

«Поштова продукція Укрпошти завжди відповідає вимогам часу. На поштових марках і конвертах за допомогою талановитих українських художників, дизайнерів, плакатистів ми намагаємося відобразити те, що сьогодні відчуває наше суспільство – гордість за наших мужніх воїнів, скорботу за загиблими і, звичайно, віру в краще майбутнє для нашої країни – незалежної України. Люди, які перебували в зоні бойових дій під час проведення АТО напевне відчувають це гостріше. Тому і роботи Юрія Неросліка серії «Україна переможе!» такі активні і змістовні», – пояснює начальник Центру філателістичної продукції Укрпошти Наталя Мухіна.

За її словами, митець люб’язно надав Укрпошті право використати будь-які свої роботи для відтворення на конвертах. Ці роботи створювалися Юрієм з початку Революції гідності. Активні користувачі Інтернет-мережею можуть впізнати деякі з них, бо малюнки живуть своїм життям у цифровому просторі. Редакційно-художня рада з питань видання поштових марок, маркованих конвертів і карток в Україні обрала дві, які Укрпошта і використала в якості ескізів.

3-3249-2013Відтепер конверти із репродукціями робіт Юрія Неросліка, що видані накладом по 400 тис. кожен, можна придбати у будь-якому відділенні поштового зв’язку України.

Нагадуємо, що Укрпошта випустила низку знаків поштової оплати та конвертів патріотичної тематики:

  • поштова марка «День захисника України»;
  • серія поштових марок «Кримські татари – корінний народ Криму – України»;
  • поштова марка «Вічна пам’ять героям! 1941-1945»;
  • поштова марка «Пам’яті героїв Небесної Сотні»;
  • поштова марка «З Днем соборності України!»;
  • серія немаркованих художніх конвертів із репродукціями аматорських робіт учасників АТО;
  • серія маркованих художніх конвертів «Героям слава!»

Їх можна придбати в міні-маркеті Укрпошти та відділеннях поштового зв’язку.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.