Українці запустили стартап, який допомагає знаходити найдешевші авіаквитки

2085
Українці запустили стартап, який допомагає знаходити найдешевші авіаквитки

Тревел-стартап TripMyDream запустив каталог авіазнижок, завдяки якому вигідні подорожі стануть доступнішими для українців.

Українці запустили стартап, який допомагає знаходити найдешевші авіаквитки

Як повідомляється, цей сервіс допоможе тим мандрівникам, які звикли планувати поїздку заздалегідь, ще не визначилися з пунктом призначення або вибирають напрямки відповідно до свого бюджету і переваг.

Ті, хто визначився з напрямком, але не знайшов вигідних квитків, може підписатися на відстеження пропозицій і отримувати на пошту сповіщення, коли нові квитки за акційною ціною будуть надходити в продаж.

TripMyDream

“Завдання каталогу авіазнижок – запропонувати мандрівникам вигідні варіанти перельотів і показати, що подорожі можуть бути набагато доступнішими, ніж здається. Ціни авіаквитків з вильотом з України починаються від 35 євро в обидва боки – це відмінний привід спланувати свою наступну подорож, з урахуванням економії на перельоті”, – стверджує Андрій Буренок, співзасновник тревел-стартапу.

“Особливо це актуально напередодні безвізового режиму, завдяки якому багато туристичних напрямків стануть більш доступними, а на українському ринку авіаперевезень можуть з’явитися нові гравці, в тому числі і лоукост-авіакомпанії. МАУ також переглядає свої тарифи”, – додає він.

TripMyDream моніторить ціни авіакомпаній на найближчі 12 місяців по більш ніж 1000 напрямків з вильотом з 40 міст України, Польщі, Росії та Білорусі. Кожні 30 хвилин сервіс знаходить близько тисячі вигідних пропозицій зі знижками до 85%, щодо регулярної ціни, і публікує їх в каталозі авіазнижок.

Джерело