Українські ІТ-шники зайняли три перші місця на змаганнях найкращих IТ-експертів НАТО

23 березня, на змаганнях найкращих IТ-експертів НАТО TIDE Hackathon-2018 українські команди зайняли перші три місця.

Про це повідомив майор Ярослав Гончар.

“Сьогодні відбувся фінал. Перше, друге і третє місця зайняли українські команди. При тому, що цього року учасників набагато більше, ніж минулого року”, – зазначив він.

Цього року НАТО-Хакатон проводиться в Чорногорії. Це третій Хакатон, який проводиться НАТО і другий, в якому бере участь Україна. Минулого року Україна виставляла дві команди на Хакатони в Лондоні. Тоді обидві українські команди взяли перші місця. Цього року Україна виставила три команди. Українська команда представлена ​​у трьох видах змагань coding challenge, joint challenge, modeling challenge.

“За правилами команди дізнаються про завдання, яке необхідно вирішити, на місці. Дається три дні на вирішення завдання і створення розробки. Наступного дня вони роблять презентацію, і журі оцінює”, – уточнив Гончар.

У свою чергу представник Офісу віце-прем’єра у справах євроінтеграції Денис Чорний зазначив, що українські команди представили інноваційні ідеї в контексті вдосконалення Federated Mission Networking.

“Перемогу здобула не тільки українська команда, а й керівництво В/ч А2724 C4ISRUkraine і напевно всі в/с частини, оскільки інноваційні ідеї, які були запропоновані українцями за результатами Хакатона фактично втілюються всією командою під час практичного застосування в побудові нової архітектури С4ISR в ЗСУ”, – додав він.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: