У Навчальному центрі Держприкордонслужби у гостях побували діти з особливими потребами

IMG_1671Нещодавно Навчальний центр Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота відвідали діти з особливими потребами м. Сміла Черкаської області, більшість з яких знаходяться в клубі спілкування «Нові друзі». Цей візит за ініціативою співробітників прикордонного закладу був організований до Міжнародного дня інвалідів.

Під час візиту гостей ознайомили з експонатами музею Державної прикордонної служби, показали навчальні класи. Екскурсовод Тамара Наталевич  розповіла  дітям історію створення Навчального центру, про героя, чиє ім’я носить цей центр, – генерал-майора Ігоря Момота та тих прикордонників, які загинули в зоні АТО. Діти з цікавістю ставили різноманітні запитання військовослужбовцям, які їх супроводжували, роздивлялися експонати, оптичні пристрої та приміряли берети.

«Для того, щоб кожен з цих дітей частіше виходили зі своїх домівок, збільшували коло друзів, тому що вони всі мають здебільшого замкнутий спосіб життя, ми щороку намагаємося разом з дітьми відвідувати різні міста України.  І побувати у вашому центрі і зустрітися з військовослужбовцями-прикордонниками дітям з особливими потребами, думаю, було дуже цікаво. Ці діти також є частиною суспільства, які мріють про те, щоб в країні закінчилася війна», –  розповідає Максим Пархоменко, представник центру соціальних служб для сім’ї та молоді м. Сміли.

На згадку про зустріч дітки сфотографувалися з прикордонниками та отримали невеличкі новорічні сувеніри.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.