У Києві жінка зловила на льоту чоловіка, який випав з дев’ятого поверху

У Святошинському районі Києва чоловік випадково випав з дев’ятого поверху. Однак його за ноги підхопила сусідка яка жила нижче. 56-річна Ольга Михайленко протягом півгодини тримала за ноги чоловіка, поки не прийшла допомога.

У Києві жінка зловила на льоту чоловіка, який випав з дев'ятого поверху

Про це повідомляють «Факти».

Інцидент, як розповів врятований чоловік, почався через побутову сварку.

«Я курив на балконі, потім переліз на зовнішню сторону, встав на ящики для квітів та сказав дружині, що, якщо вона не перестане на мене кричати, стрибну вниз. Насправді, звичайно, не збирався цього робити – дев’ятий поверх все-таки! », – каже Володимир Блискун.

Таким чином він хотів налякати дружину. Однак, коли він спробував залізти назад, щось пішло не так – у нього зісковзнула нога і він зірвався вниз: «Встиг вхопитися руками за край бортика, повис на кілька секунд, а потім пальці розчепилися».

В цей монет 30-річний син Ольги зауважив, що над балконом висять чиїсь штани.

«Льоша сказав, що там висять якісь штани. Була вже північ, особливо не розгледиш. Я відірвалася від зошитів, вийшла подивитися. І зрозуміла, що це не штани, а … ноги сусіда зверху! Я не встигла нічого подумати – в наступну секунду він зірвався.

Як мені вдалося зловити його на льоту, я навіть уявити собі не можу. Але факт залишається фактом: коли він пролітав мимо, я схопила його за щиколотки. Після цього він перекинувся догори дригом і повис », – повідомила жінка.

Жінка не може пояснити, як їй вдалося утримати чоловіка. Вона розповідає, що був дуже сильний ривок, який «мало не висмикнув плечові суглоби».

«Найсильнішим ривком мене відірвало від підлоги і я зависла, наполовину висунувшись з балкона слідом за дядьком Вовою. Якби стояла на підлозі, ми з сином, може, і змогли б затягнути сусіда до нас. Але затягнути нас двох у Льоші не вистачило сил. Я крикнула синові, щоб кликав когось на допомогу », – пояснила Ольга.

Син Ольги Михайленко побіг кликати на допомогу сусідів. Однак, все відбувалося вночі і пошуки помічників зайняли півгодини.

«Кожна наступна секунда з тих 30 хвилин, що я тримала свого сусіда, котрий висів вниз головою, давалася мені все важче і важче. Ноги тремтіли, руки оніміли. Здавалося, ще мить – і більше не витримаю », – розповіла Ольга.

Вона зазначила, що задавалася тільки одним питанням: «Мене терзала єдина думка: коли сили вичерпаються, що я зроблю? Розтисну руки і потім все життя буду мучитися, або ми зірвемо вниз разом? ».

Рятівниця розповідає, що вже не відчувала свого тіла від напруги, болю і судом. У цей момент їй на допомогу і прийшли інші сусіди: «Вражає, але навіть коли хлопці через мене зуміли дістатися до дядька Вови і крикнули, щоб я його відпустила, просто … не змогла розтиснути руки. Чисто психологічно не могла – і все! Здавалося, якщо відпущу одну його ногу, він впаде і розіб’ється ».

дядя Вова– Як вона могла мене утримати? – не перестає дивуватися Володимир Блискун (на фото). – Все-таки вага у мене пристойна, а вона жінка маленька, тендітна. Я тепер при зустрічі завжди кажу їй: «Олечка, миленька, рідненька. Спасибі, що врятувала мене від смерті. Ти мій ангел охоронець”.

– А я тепер завжди, коли чую шурхіт на балконі, думаю: «Хоч би не дядько Вова», – сміється Ольга Миколаївна.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: