п`ятниця, 1 березня

Тищенко відповів, що Україні потрібно робити з Донбасом, і заговорив про “добре сусідство” з Росією

Народний депутат від партії “Слуга народу” Микола Тищенко відповів на запитання журналістки про те, що потрібно робити Україні для повернення окупованого Донбасу.

В інтерв’ю Раміні Есхакзай на YouTube-каналі “Ходят слухи” нардеп висловив упевненість, що політики, які без бою віддали українські території, ще понесуть покарання, пише Обозреватель (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

Він не погодився з тим, що Донбас – це втрачений регіон, і нагадав, що ситуація на сході України зачепила його родину.

“Вся моя родина під бомбардуванням приїхала до Києва. Вони біженці, їм було дуже складно. Мама плаче ночами”, – розповів Тищенко.

Нардеп заявив, що в жодному разі не розглядає силовий варіант повернення Донбасу. За його словами, території потрібно повертати успіхами.

“Тому що в Донецьку живуть українці, ми не можемо займатися братовбивчою війною… Це справжня війна, не громадянська, війна за нашу незалежність. Ми, український народ, відстоюємо свої інтереси. Це наші території”, – підкреслив він.

Микола Тищенко відповів на питання про Донбас. Скриншот з відео

Микола Тищенко відповів на питання про Донбас.
Тищенко зазначив, що дуже важливо, щоб у Росії це зрозуміли, прокинулися і пригадали, що колись ми були братніми народами.

“Щоб вони згадали, що якщо хтось претендує на право бути старшим братом, то в родині старші ніколи не кривдили молодших, а навпаки, захищали молодших”, – заявив нардеп.

“Слуга народу” вважає, що Україна повинна провести демократичні вибори на окупованій території й забрати свої кордони.

“Якщо цього не відбудеться, то цей конфлікт буде нескінченним. Він не вигідний нікому. Ми повинні жити в доброму сусідстві. Російський народ – наші друзі, але керівники, ті люди, які тягнуть в безодню, в розрив, до них дуже багато питань і претензій”, – сказав Тищенко.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.