Святійший Патріарх Філарет відвідає “перший дзвоник” у Київській православній богословській академії, яка цьогоріч першою з духовних навчальних закладів отримала державну ліцензію

Вівторок, 1 вересня 2015 року о 8.50 Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відслужить молебінь з нагоди початку навчального року в Україні у академічному храмі Святого апостола Іоана Богослова у  Київській православній богословській академії (Київ, вулиця Трьохсвятительська, 6, білий старовинний храм на території Михайлівського Золотоверхого монастиря). Після молебню у актовій залі Академії відбудуться урочистості з нагоди початку навчального  року та Святійший Владика звернеться з настановою до семінаристів та викладачів.

З цього року Київська православна богословська академія почне видавати своїм випускникам дипломи державного зразка, адже Вищий навчальний заклад Київського Патріархату, першим серед духовних навчальних закладів пройшов державне ліцензування.

З цього року держава почала визнавати церковні навчальні заклади та навчання у них, а Міністерство освіти розробило напрямок освіти – “богослів’я”, за яким ведеться підготовка у православних духовних навчальних закладах. Також цього року вперше до Академії зарахували жінок на факультет богослівя!Журналісти матимуть змогу поспілкуватися зі студентами – богословами, викладачами та Святійшим Патріархом Філаретом.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.