Я із задоволенням повторюю це вітання: “Слава Україні!”: ізраїльський військовий звернувся до українців

Лист солдата ЦАХАЛ, в якому той висловлює думку з приводу скандалу, що стався після абсолютно нешкідливих висловлювань хорватських футболістів опублікувало видання “Діалог“.

Шалом Алейхем, друзі! Ізраїль вітає Україну і вітає з важливою подією, що прославила вашу країну на весь світ!

Пан Путін, звичайно ж, дивовижна людина. Намагаючись відвернути світову спільноту футболом від своїх військових злочинів, він спочатку витягнув від цього політичні дивіденди, проте в кінці, як то кажуть, “на самому березі”, отримав прямо протилежний ефект. Тепер весь світ, включаючи всі ЗМІ США, Європи, Ізраїлю та інших країн, побачили що народ України єдиний, і як можуть об’єднуватися її громадяни.

Я із захопленням спостерігаю, як українці показали себе в соціальній мережі Facebook, обваливши рейтинг сторінки – ФІФА, який підживляється на брудні гроші “Газпрому”.

Таким чином громадяни України відреагували на несправедливі переслідування своїх хорватських друзів і відважили гучний ляпас кривавої і загарбницької ідеї “русского мира”.

Всі знають, наскільки сильна ізраїльська армія ЦАХАЛ, і як її солдати успішно борються за незалежність своєї держави. Але навіть в Ізраїлі, який є монолітною країною, такого ще не було: подивіться – вітання “Слава Україні!” звучить тепер у всьому світі! І найсмішніше, що сталося це фактично на гроші головного ворога України – Володимира Путіна і його нафтогазових дружків, які організували в Росії чемпіонат світу – це бенкет під час чуми!

Наскільки мені не зраджує пам’ять, в Москві говорили, що можуть взяти Київ всього за два тижні, не кажучи вже про інші міста України. Вороги стверджували, що вже до 2015-го року Україна як держава перестане існувати. Але вже йде 2018 рік, український народ згуртований як ніколи, і Путіну і його бойовикам нічого не світить в Україні (крім як стати “вантажем 200”).

Всі старання путінської Росії, і навіть домашній ЧС, обернулися проти неї.

А українці дали зрозуміти всьому світу, що вони – нація і вміють не тільки воювати але і оперативно організуватися в один день і завдати нищівного удару.

Я із задоволенням повторюю це вітання: “Слава Україні!” і бажаю вашій країні процвітання і, звичайно ж, перемоги над агресором!

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.