Volvo припиняє розробку двигунів внутрішнього згоряння і зосереджується на електричних

Початок кінця епохи автомобілів з бензиновими двигунами

Шведський автоконцерн Volvo прийняв без перебільшення історичне рішення: припинити розробку нових моделей двигуна внутрішнього згоряння. Про це заявив головний виконавчий директор компанії Хокан Самуельсон, пише Tecnoblog з посиланням на інтерв’ю директора в Road&Track, пише mind.ua.

Концерн більше не буде вкладати кошти в розробку таких двигунів, натомість з наступного 2019 року випускатиме для кожної своєї моделі 1-2 гібридні модифікації, зазначив Самуельсон.

Отже, наявна лінійка бензинових двигунів стане останньою для Volvo. Старі мотори хіба що модифікуватимуть час від часу, а головним напрямком розробок стануть гібриди, оснащені електродвигунами.

«Це рішення знаменує собою кінець епохи автомобілів з бензиновими двигунами», – заявили представники концерну. За їх словами, до 2021 року компанія випустить п’ять «чистих» електрокарів. Перша повністю електрична модель з’явиться вже в 2019 році.

Volvo розробляє Modular Electrification Platform (MEP) – платформу, яка буде складатися зі стандартних легко замінних модулів, що дозволить зробити електромобіль дешевшим у виробництві й ремонті. Розробники планують випустити електромобіль як з переднім, так і з повним приводом.

Минулого року Volvo представила на виставці в Сан-Дієго гібридний автомобіль з трициліндровим бензиновим двигуном і електричною силовою установкою. Згідно з планами компанії, цього року розпочнеться його серійне виробництво.

Як повідомлялося, керівництво Volvo Cars оголосило про нову мету: до 2025 року випустити 1 млн електричних авто. Очевидно, йдеться не тільки про чисті електромобілі, а й про гібриди.

Раніше ми писали, що Volvo закриває виробництво машин з бензиновими двигунами у 2019 році.

А також концерн планує випуск електрокарів, які зможуть конкурувати з Tesla та Mercedes AG – вони виходитимуть під окремим брендом Polestar.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.