Вівторок, 3 жовтня

В Румунії стався п’ятибальний землетрус

У середу вечері, 25 квітня, у Румунії стався найсильніший землетрус, зареєстрований у країні в цьому році. Його сила сягнула 5 балів за шкалою Ріхтера в епіцентрі, який розташовувався у сейсмоактивному гірському масиві Вранча на південному сході Румунії, повідомили в румунському Національному Інституті Фізики Землі.

«Епіцентр підземних поштовхів знаходився на глибині близько 145 кілометрів. Такі підземні коливання в сейсмоактивному регіоні Вранча певною мірою корисні, бо завдяки їм земля звільняється від енергії, що постійно накопичується, але на їхній основі ми не можемо робити прогнозів щодо більш потужних підземних поштовхів», – розповів науковий директор Інституту Фізики Землі Мірча Редулян, якого процитував «Укрінформ».

Він зазначив, що практично неможливо передбачати ні місяць, ні день, ні тим більше години виникнення потужних землетрусів.

Окрім жителів Румунії, поштовхи відчували і у Молдові, зокрема в Кишиневі та в інших населених пунктах. Однак, там їхня сила була трохи слабшою – близько 3,8 бала.

За попередньою інформацією, жертв і руйнувань немає.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.