Вівторок, 3 жовтня

У США колишній чоловік застрелив українську іммігрантку, без мами залишилось троє дітей

В Америці, у місті Ліг-Сіті штату Техас, загинула 43-річна українська іммігрантка Юлія Дикіна-Джеймс. Юлію знали в Україні як людину, яка всіляко допомагала нашій армії та українцям у боротьбі з російськими загарбниками. Вона брала активну участь і організовувала акції підтримки нашої країни в США, збирала гроші для армії.

Проте сама Юлія стала жертвою домашнього насильства. Її застрелив колишній чоловік, з яким вона розлучилася у травні. У жінки залишилося троє дітей та літні батьки, яких на початку повномасштабного вторгнення в Україну вона вивезла до Америки.

Докладніше про це читайте в матеріалі OBOZREVATEL.

Допомагала українським військовим

Про те, що Юлія Дикіна загинула, у соцмережах повідомили її українські друзі, серед яких і відомий український генерал Дмитро Марченко.

“Сьогодні загинула Юлія Дикіна, це велике горе особисто для мене. Це горе для України, тому що загинула велика патріотка. Це горе для батьків, тому що загинула найкраща дочка, це горе для дітей, тому що загинула найкраща та улюблена мама”, – написав генерал.

Юлія жила в Америці та переживала за Україну

З початком повномасштабного вторгнення Росії в Україну Юлія постійно брала участь у мітингах на підтримку нашої країни. Їй довелося вивозити своїх літніх батьків та трьох дітей із Вознесенська Миколаївської області до Америки, щоб урятувати їх від війни.

Юлію застрелив колишній чоловік

Проте у вівторок, 6 липня, вона загинула. Її застрелив колишній чоловік, 64-річний Кент Джеймс, з яким вона офіційно розлучилася ще у травні. Але колишнє подружжя продовжувало жити в одному будинку.

Юлію застрелив її колишній чоловік

У вівторок вранці один із дітей прибіг до сусідів та попросив допомоги. Він повідомив, що його батько спливає кров’ю. Поліція, що прибула, виявила тіло Юлії у ванній, вона була застрелена. Кент застрелився сам у спальні.

Колишнє подружжя жило в одному будинку

Брат Юлії, Іван, який теж із сім’єю живе у США, повідомив, що не знав про загрозу життю сестри. Він повідомив кореспондентові телебачення, що якби знав про це, то сам би приїхав і забрав її. А тепер її діти залишилися сиротами, а він втратив близьку людину.

У США брала участь у мітингах на підтримку України

“Юлія була янголом у плоті, а тепер стала справжнім янголом. Небесам пощастило з нею. Її любили всі, хто з нею зустрічався, вона дбала про своїх дітей та свою спільноту і пишалася тим, що вона американка українського походження. У неї було величезне серце, в яке міг уміститися цілий світ, вона мріяла про космос і щиро посміхалася. Вона була відданою, граціозною, енергійною і незабутньою. Життя Юлію позбавив її чоловік, який застрелив її, а потім наклав на себе руки. У неї залишилося троє дітей, батьки, брат і його сім’я, яким її дуже не вистачатиме”, – написала дружина її брата Світлана.

Її робота була пов’язана з космосом

Юлія переїхала жити до США 15 років тому. Вона працювала у NASA, організовувала міжнародні конференції, пов’язані з космосом. В Україні вона закінчила Миколаївський аграрний університет у 2002 році.

Українка працювала у NASA
Передала книгу американському астронавту

Кілька років тому вона побувала у гостях у ректора вишу та подарувала йому книгу з автографом американського астронавта Террі Вейн Вітса. А потім передала астронавту подарунок від українського вишу – книгу про Миколаїв.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.