У Польщі українець убив дружину та двох доньок і п’ять днів жив із тілами своїх жертв

У невеликому польському містечку Пущиково біля Познані 42-річний українець Сергій Т. убив свою 29-річну дружину Юлію та двох маленьких доньок віком 4 та 1,5 року, а потім жив в одному будинку з тілами п’ять днів, поки не здався поліції.

Про це повідомляє польське видання Fakt — пише ТСН.

Свого часу він розповідав, що мріяв працювати кухарем змалку, коли постійно допомагав бабусі на кухні. 

Убивця був добрим кухарем

Після школи він поїхав до Москви вчитися кухарському ремеслу у майстрів. У 22 роки Сергій Т. став шеф-кухарем і працював в елітних ресторанах Москви. Його кар’єра розвивалася. 

До виїзду до Польщі працював у ресторані в українському Козятині. Там він зустрів Юлю і закохався.

У 2018 році Сергій приїхав до Польщі та влаштувався на роботу в ексклюзивний ресторан. Через рік після приїзду до Сергія приєдналася його дружина Юлія. У Польщі народилися їхні доньки Дар’я та Марія, яких у сім’ї називали Даша та Маша. З подружжям також жив син Юлії від попередніх стосунків. 

Вони орендували невеликий будинок поблизу Познані. Здавалося, що вони проживуть щасливе життя в маленькому містечку Пущиково.

Сергій працював, Юля займалася будинком і дітьми. Дівчатка ходили в дитсадок, 11-річний син Юлі – в сусідню школу. Ідилія, мабуть, тривала б, якби не алкоголь. 42-річний чоловік все частіше заглядав у чарку. Згодом він втратив роботу, накопичив борги, а вдома спалахнули сварки. 

“Сварився з дружиною, яка дорікала йому, що він зловживає алкоголем, має борги та не працює. Після однієї з таких сварок він вирішив убити свою дружину”, – розповів після допиту затриманого речник Познанської прокуратури Лукаш Вавжиняк. 

Не хотів убивати дітей

13 листопада, коли його дружина з дітьми вже спали, він піднявся нагору, обхопив руками шию 29-річної Юлії і тримав її, поки вона не перестала дихати. Він не хотів убивати дітей, але коли дочки прокинулися, задушив спершу одну, а потім і другу дівчинку.

Вижив лише 11-річний син Юлії. Хлопчик спав в іншій кімнаті. Наступного дня вітчим розповів, що його сестри і мама хворі на ковід і лежать у лікарні, а кімнати на першому поверсі стерилізують і його туди не пускають. Насправді за дверима були тіла жінки та її дочок. Так тривало п’ять днів. 

У прокуратурі Сергій Т. свою провину визнав. Йому інкримінували три вбивства з прямим умислом.  “На допиті він був спокійний, але лише наприкінці, коли прокурор запитав, чи не шкодує він про скоєне, розплакався”, – розповідає Вавжиняк. 

За потрійне вбивство 42-річному загрожує довічне ув’язнення. 11-річного пасинка Сергія взяла під опіку його бабуся, мати вбитої Юлії, яка вже приїхала до Польщі з України. 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.