Польща побудує паркан з колючим дротом на кордоні з росією

Польща розпочинає будівництво стіни на кордоні з росією через загрозу потоку мігрантів із Близького Сходу та Північної Африки.

Джерело: Tvoemisto.tv з посиланням на Polskie Radio

Міністр оборони Польщі Маріуш Блащак повідомив, що стіну висотою 2,5 метри та шириною 3 метри збудують на кордоні з Калінінградською областю. Паркан обладнають засобами електронного стеження. Загородження складатиметься з трьох рядів колючого дроту. Подібну огорожу Польща вже збудувала на кордоні з білоруссю. 

За словами міністра, в Калінінградській області росії збільшили рейси із Близького Сходу та Північної Африки, що може свідчити про підготовку до повторного міграційного тиску.

«Ми використовуємо торішній досвід. Немає сумніву, що ця тимчасова стіна захистила польсько-білоруський кордон, запобігла гібридній атаці з білоруської території або значно уповільнила цю атаку», – сказав він.

Нагадаємо, 25 серпня 2021 року Польща розпочала будівництво стіни на кордоні з білоруссю. Відповідне рішення було спровоковане міграційною кризою. Довжина стіни складає 186 км.  2 жовтня Польща повністю завершила будівництво стіни. Роботи завершились зведенням захисного бар’єру. 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.