Вівторок, 27 лютого

Стало відомо, коли розпадеться Росія

карта розпаду РосіїУ своєму десятирічному прогнозі американська аналітична компанія «Stratfor» прогнозує розпад Росії до 2025 року. У теж час американські аналітики вважають, що до 2025 року для США нічого не зміниться, і Сполучені Штати залишатимуться в центрі системи міжнародних відносин. Найбільша перевага США – географія, підкреслили в «Stratfor».

Основна проблема Росії, на думку агентства, в тому, що державні доходи йдуть в першу чергу в Москву і тільки потім поширюються в регіональні центри. Це призводить до великих відмінностей в плані якості життя і розвитку. Історично Росія вирішує такі економічні проблеми за допомогою спецслужб, але тепер ФСБ ослаблена через те, що її керівництво безпосередньо залучено в економічні процеси в Російській Федерації (тут натяк на те, що спецслужби загрузли в корупції та захисті бізнес інтересів). Без здатності ФСБ тримати все під своїм контролем, розпад Російської Федерації досить імовірний, на думку американських аналітиків.

Процеси в Росії будуть використовуватися Польщею, Румунією та Угорщиною, які захочуть повернути регіони, які знаходяться у складі Росії протягом століть, але ці три країни вважають їх своїми землями. А те, що територіальні претензії є, ні для кого не секрет. Будапешт, Бухарест і Варшава буде працювати, щоб залучити в свою орбіту Україну і Білорусію. Фінляндія теж дуже хоче отримати всю Карелію. Росія буде все більше втрачати контроль над Північним Кавказом і Центральною Азією, повідомляє «Stratfor».

Американських аналітиків найбільше турбує те, що станеться з ядерною зброєю, що Росія в даний час має. «США будуть змушені знайти або військове вирішення цього питання, або створити« стабільний уряд в розпадається Росії, щоб не допустити потрапляння ядерної зброї до рук екстремістів »- йдеться на закінчення« Startfor ».

Для довідки, Strategic Forecasting Inc. (В основному вживається скорочення Stratfor) – американська приватна розвідувально-аналітична компанія. Barron’s Magazine в одній зі своїх статей назвав компанію «тіньовим ЦРУ». Заснована в 1996 році американським політологом Джорджем Фрідманом, який очолює компанію досі. Компанія займається збором і аналізом інформації про події в світі. Інформація надходить до них як зі ЗМІ та інших відкритих джерел, так і з власних джерел компанії. На підставі зібраних відомостей аналітиками компанії складаються економічні та геополітичні прогнози.

Читайте також:

9 причин, навіщо Росії потрібен проект “Новоросія”

Світ поділився на Росію і Польщу

Через  пожежі в російській Сибірі може згоріти Канада та Америка

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: