Ізраїль відвідають десятки тисяч паломників УПЦ в період з 10 по 20 вересня

a0748cd5b49eКількість українських туристів і паломників, які відвідали Ізраїль у 2015 році, зросла на 3-5% порівняно з відповідним періодом минулого року.
Як повідомляє Центр інформації Української Православної Церкви, такі цифри називає директор Паломницького Центру УПЦ Володимир Теліженко з посиланням на джерела у Міністерстві туризму Ізраїлю.
«Цей феномен підкреслює, що кризові явища в економіці не завжди є вирішальними в поведінці віруючих людей. Багато хто їде на останні гроші, не зважаючи на падіння курсу гривні та нестабільність політичної ситуації», – зазначає Теліженко.
За його словами, найбільший потік українських паломників до Ізраїлю очікується у середині вересня, коли авіакомпанії надають додаткові знижки на авіаквитки.
«В період з 10 по 20 вересня Ізраїль відвідають десятки тисяч паломників Української Православної Церкви», – зазначає директор Паломницького Центру УПЦ.
Як повідомляє офіційний сайт УПЦ, 5 вересня в Андріє-Володимирському приділі кафедрального собору на честь Воскресіння Христового міста Києва був звершений молебень про подорожуючих, що очолив вікарій Київської Митрополії, єпископ Васильківський Миколай.
Богослужіння віслужили перед масовим паломництвом віруючих УПЦ до Ізраїля.
Наприкінці молебню єпископ Миколай передав учасникам поїздки благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія, Предстоятеля Української Православної Церкви.
Бажаючи присутнім успішної прощі, владика Миколай зокрема сказав: «Ми часто називаємо храм тим місцем, де небо сходиться з землею. Таким місцем можна вважати всю Святу Землю. Там молитва сягає Небес просто і без перешкод. Тому я закликаю вас молитись там перед усе про нашу Батьківщину – вона в цей час, як ніколи, потребує наших молитов».
Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.