Китайська компанія замінила 90% працівників роботами: що з цього вийшло

Фото: hightech.fm

Фото: hightech.fm

Зараз серед працівників фабрики китайської компанії є лише 60 людей.

Фабрика в китайському місті Дунгуань замінила 90% своїх працівників роботами. Результат перевершив всі очікування – продуктивність збільшилася на 250%, виробничий брак скоротився на 80%.

Китайська компанія Changying Precision Technology Company нещодавно була в пошуку 650 працівників для виробництва мобільних телефонів. Однак, замість людей компанія найняла 30 роботів, які працюють на десяти виробничих лініях. Зараз серед працівників  фабрики налічується лише 60 чоловік – троє з них займаються перевіркою і моніторингом виробничої лінії, інші моніторять системи комп’ютерного управління.

У компанії стверджують, що кількість працівників може скоротитися ще – з 60 до 20 осіб. До того ж, судячи з позитивних результатів повного переходу на автоматизоване виробництво, багато компаній, швидше за все, вирішать  піти за  прикладом китайської фабрики.

Однак за такий перехід доведеться заплатити втратою робочих місць. Згідно з результатами спільного дослідження Oxford University і Oxford Martin School «47% працівників в США знаходяться в зоні ризику – через 20 років на їх місце прийдуть роботи».

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: