Юні українські грації везуть 18 медалей зі США (відео)

Наші спортсменки завоювали 18 медалей, з яких шість – золоті, повідомили у Федерації гімнастики України, передає Український інтерес.

Вітчизняну художню гімнастику серед сеньйорок представляли її зірки: лідерка команди Влада Нікольченко, Вікторія Онопрієнко та Ніколь Красюк. Серед юніорок – Меланія Тур і Ніколь Савіна.

Влада Нікольченко виступала з двома новими програмами: з обручем і булавами. У результаті вона завоювала “золото” за багатоборство, а також по нагороді у кожному виді: “золото” за вправи з м’ячем, “срібло” – з булавами, дві “бронзи” – з обручем і стрічкою.

Вікторія Онопрієнко показала четвертий результат у багатоборстві, а також завоювала срібну медаль у вправах зі стрічкою та бронзову з обручем.

Дебютний виступ Ніколь Карасюк зі стрічкою у категорії “сеньйори” додав до скарбнички української команди золоту медаль.

Юніорки також показали високий результат. Меланія Тур стала переможницею багатоборства, а також показала найкращі результати з м’ячем і булавами, другий – зі стрічкою і третій – зі скакалкою.

Ніколь Савіна стала другою в багатоборстві, а також завоювала “срібло” та дві “бронзи”.

Раніше наші спортсменки блискуче виступили на етапі Кубка світового виклику з художньої гімнастики. У румунському місті Клуж-Напока вони здобули чотири медалі: три “золота” та “бронзу”.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.