Українські юні танцюристи на льоду здобули “золото” й “срібло” Bosphorus Cup 2019

1325
Український танцювальний дует Марія Голубцова та Кирило Бєлобров
Український танцювальний дует Марія Голубцова та Кирило Бєлобров

Український танцювальний дует Марія Голубцова та Кирило Бєлобров виборов “золото” традиційного міжнародного турніру з фігурного катання Bosphorus Cup 2019, який завершився в Стамбулі (Туреччина)

Виступаючи в юніорській категорії, фігуристи впевнено виграли обидві програми і зійшли на найвищу сходинку п’єдесталу із загальним результатом 162.75 балів. Про це з посиланням на пресслужбу Української федерації фігурного катання на ковзанах передає Еспресо.TV.

“Свій довільний танець на музику Сен-Санса учні Марії Тумановської-Чайки виконали без єдиного огріху, показавши якісне, уже “доросле” катання”, – зазначається у повідомленні.

Судді досить високо оцінили яскравий, емоційний виступ українців – 98.56 балів. Їхня технічна оцінка склала 53.92, а за компоненти українці отримали 44.64 балів.

Це вже друга перемога талановитого дуету в нинішньому сезоні. В жовтні Марія та Кирило виграли міжнародний турнір Кубок Хелловін в Будапешті.

Друге та третє місця на Bosphorus Cup посіли росіяни – відповідно Єлизавета Шичина/ Гордій Хубулов (157.22) та Ангеліна Лазарєва/Максим Прокоф’єв (156.84).

До десятки кращих увійшов також український юніорський дует Анна Чернявська/Олег Муратов, який завершив змагання на дев’ятій позиції – 136.48. Ще одна танцювальна пара з України – Софія Лизогуб/Данило Єфременко з результатом 119.91 стала 17-ю.

При цьому в одиночному катанні юніорок українки Ніколь Найда і Дарина Куркудим здобули “срібло” та “бронзу”.

Зазначимо, що обидві українські призерки – вихованці одеської школи “Крижинка”. Тренер Ніколь Найди – Наталя Малкуш є мамою Дарини Куркудим, а тренує юну талановиту спортсменку її батько – Віталій Куркудим.