Українські спортсмени вибороли три золота чемпіонату світу з веслування

У китайському місті Шаосін завершилася світова першість з веслування на байдарках і каное у марафоні

Українські каноїсти Людмила Бабак та Денис Давидов вибороли три золоті нагороди на чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное у марафоні, повідомила Федерація каное України на своїй сторінці у Facebook, пише zaxid.net.

Людмила Бабак стала чотириразовою чемпіонкою світу з марафону. В китайському Шаосіні вона здобула перемогу в довгому марафоні, подолавши дистанцію 14,5 км за 1 годину 19 хвилин 30,84 секунди. Раніше тут українка перемогла на короткій дистанції марафону, здолавши 3,6 км за 19.20,43.

Відзначимо, що Людмила Бабак не знає поразок в марафонах з 2017 року, коли виграла дві дистанції на чемпіонаті Європи та одну на чемпіонаті світу. Загалом вихованка Сергія Снежка завоювала дев’ять вищих нагород на чемпіонатах світу та Європи – чотири і п’ять відповідно.

Денис Давидов у Шаосіні став найкращим у змаганнях серед молоді (U-23), показавши на дистанції 22,1 км результат 1:55.16.