п`ятниця, 29 березня

Українська легкоатлетка виграла забіг і допомогла фінішувати суперниці, яка впала – відео

Чинна чемпіонка Європи з бігу на 800 метрів Наталія Прищепа на ЧЄ з легкої атлетики-2018 у Берліні повелася не лише як висококласний спортсмен, але і як шляхетна людина.

Під час забігу у боротьбі із суперницею з Франції впала 22-річна бельгійка Рене Ейкенс. Фінішувавши, Наталія повернулася і допомогла спортсменці перетнути фінішну лінію.

Наша співвітчизниця без проблем фінішувала першою (2:04.07) і пройшла до півфіналу. Бельгійська атлетка до моменту падіння йшла четвертою і намагалася зачепитися за трійку, яка дозволила б їй кваліфікуватися до наступного етапу змагань.