Українка Білодід завоювала “золото” Європейських ігор, перемігши росіянку

Дзюдоїстка Дар’я Білодід виборола першу медаль для України на II Європейських іграх, які стартували 21 червня в Мінську.

Президент Федерації дзюдо України Роман Насiров привітав Дар’ю з розкішною перемогою.

У вирішальній сутичці вагової категорії до 48 кг 18-річна киянка була сильнішою за Ірину Долгову з Росії, провівши ваза-арі.

Дарина в 1/8 фіналу розібралася іппоном з 32-річною угоркою Евою Чернівецька, а в чвертьфіналі перемогла француженку Мелані Клеман.

У півфінальній сутичці з бронзовою призеркою Євро-2018, сербкою Міліков Ніколіч, українка дозволила провести ваза-арі, але все ж перемогла іппоном.

Другу нагороду вищої проби у ваговій категорії до 66 кг здобув дзюдоїст Георгій Зантарая.

Цей успіх дозволили нашій країні піднятися в топові позиції в загальному медальному заліку.