Україна зробила золотий дубль на Європейських іграх

Збірна України з легкої атлетики відмінно виступила на II Європейських іграх в Мінську, вигравши кваліфікаційний матч і вийшовши безпосередньо в півфінал.

Змагання пройшли в форматі “Динамічна нова легка атлетика”. Він припускав проведення матчів тривалістю близько 120 хвилин між змішаними командами-учасницями, де 24 збірні були розподілені по групах і почали боротьбу з кваліфікаційного раунду, пише Обозреватель.

Переможці та призери індивідуальних видів і естафет були визначені на підставі результатів першого змагального дня. У скарбничці України – по два “золота” і “бронзи”, а також одне “срібло”.

Євген Гуцол, Ольга Ляхова, Яна Качур та Олексій Поздняков з часом 4:25,02 стали чемпіонами в змішаній комбінованій естафеті переслідування 800 м – 600 м – 400 м – 200 м.

Данило Даниленко, Анна Рижикова, Тетяна Мельник та Олексій Поздняков завоювали “золото” у змішаній естафеті 4х400 метрів з результатом 3: 17.31.

“Бронза” на рахунку у Марини Бех-Романчук в стрибках в довжину (6 метрів 58 сантиметрів) і у Богдана Бондаренка в стрибках у висоту (2 метра, 21 сантиметри).

Чвертьфінальні матчі відбудуться 25 червня, півфінальні – 26 червня. Фінал, за підсумками якого буде вручений останній, десятий, комплект нагород найсильнішим командам – 28 червня.

У командних змаганнях ті спортсмени, які виявляться найсильнішими в кожному виді програми, будуть заробляти по 12 очок (у залік своєї збірної). Тi, що зайняли другі місця принесуть по 10 очок (і т.д. кожне наступне місце зі зменшенням на 2 очка). Краща команда визначиться за кількістю набраних балів.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.