Україна виграла чемпіонат світу зі змішаних бойових мистецтв

Наші спортсмени вибороли 11 медалей.

Українська команда стала найкращою на чемпіонаті світу зі змішаних бойових мистецтв GAMMA, який відбувався у Сінгапурі. Наші бійці завоювали п’ять золотих, три срібні та три бронзові медалі, пише XSPORT.

Чемпіонами змагань стали: Роман Сиркін (до 52,2 кг), Денис Бондар (до 61,2 кг), Ігор Шмиголь (до 65,8 кг), Єгор Костюченко (до 77,1 кг) та Валентина Семаль (до 47,6 кг).

Срібні медалі вибороли Артур Воробйов (до 77,1 кг), Еміль Усейнов (від 93 кг) та Людмила Ілюк (до 52,2 кг).

Бронзовими призерами стали Дарина Іванова (до 56,7 кг), Дарина Чибісова (до 61,2 кг) та Ірина Піцик (до 72,6 кг).

У загальному заліку збірна України з 11 медалями посіла перше місце.

Раніше збірна України з ММА виграла чотири медалі на об’єднаному чемпіонаті світу IMMAF і WMMA.

Український важковаговик Роман Крикля провів феєричний бій та став чемпіоном світу з кікбоксингу за версією One Championship. У титульному бою він переміг Таріка Хбабеза з Марокко.