Понеділок, 22 липня

Україна – чемпіон світу з артистичного плавання

Українські синхроністки здобули золоту медаль на чемпіонаті світу з артистичного плавання у південнокорейському Кванджу. Наші русалоньки стали першими у новій дисципліні – хайлайт.

Честь країни на світовій першості відстоювали Анастасія Савчук, Єлизавета Яхно, Марина і Влада Алексіїви, Яна Нарєжна, Аліна Шинкаренко, Катерина Резнік, Олександра Коваленко, Вероніка Гришко, Валерія Апрєлєва, а також запасні Марта Федіна і Дар’я Корнєєва, пише Український інтерес.

Команда здобула “золоті” 94,5 бала. “Срібло” змагань взяли плавчині з Італії, а “бронзу” – іспанки.

“Хайлайт – це улюблений вид для команди України. Підтримки, викиди та інші акробатичні елементи – це наш козир. У хайлайті ми виграли три етапи Світової серії-2019. І були фаворитами в цьому виді тут – в Кванджу. Щасливі, що нам вдалося підтвердити цей статус золотом чемпіонату світу”, – ділиться враженнями новоспечена чемпіонка Єлизавета Яхно.

Цікаво, що дівчата принесли Україні першу золоту медаль чемпіонату світу в історії вітчизняного артистичного плавання.

Золота нагорода стала не першою для наших спортсменок на цьогорічному чемпіонаті. Український дует Марти Федіної та Анастасії Савчук завоював бронзову медаль у технічній програмі.

Нагадаємо, що чемпіонат світу триває з 12 до 28 липня у південнокорейському місті Кванджу. Змагання поділили на дві частини. Упродовж першого тижня нагороди розігруються зі стрибків у воду, артистичного плавання та плавання на відкритій воді. Другий тиждень присвятять хайдайвінгу та плаванню. Завершатимуть світову першість змагання з водного поло.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.