Принц Гаррі підтримав українських військових на “Іграх нескорених”

328
Принц Гаррі підтримав українських військових на “Іграх нескорених”

21 жовтня, в Сіднеї (Австралия) відкрилися “Ігри нескорених” і в мережі вже з’явилися фото перших змагань української збірної, в яких Денис Фіщук завоював першу медаль для України.

Про це повідомляє Міністерство оборони України.

Наших спортсменів активно підтримували представники української громади в Австралії, які скандували “Україна!”.

Як повідомляє Міністерство оборони України, засновник змагань, принц Гаррі зустрівся з українським учасником змагань Андрієм Усачем, який розповів співрозмовнику про російську агресію на Донбасі. Міноборони опублікувало їх спільне фото.

В цьому році в “Іграх Нескорених” беруть участь 18 націй – до країн-учасниць приєдналася Польща. Таким чином, в Іграх беруть участь: Афганістан, Австралія, Канада, Данія, Естонія, Франція, Грузія, Німеччина, Ірак, Італія, Йорданія, Нідерланди, Нова Зеландія, Польща, Румунія, Україна, Великобританія, США.

Країни-учасниці “Ігор Нескорених” 2018 року будуть брати участь у наступних дисциплінах: стрільба з лука, атлетика, веслування на тренажерах, екстремальне управління від Jaguar Land Rover, пауерліфтинг, велоспорт на шосе, регата, вітрильний спорт, волейбол сидячи, плавання, баскетбол на візках, регбі на візках.

Invictus Games – міжнародні спортивні змагання в паралімпійському стилі, які заснував британський принц Гаррі в 2014 році, мета змагань – честь військових ветеранів, підтримка їх реабілітації та адаптаційна допомога людям, які були поранені і втратили здоров’я під час військової служби.

Як повідомляли Українські Новини, в Австралії принц Гаррі урочисто відкрив “Ігри нескорених”, з’явилося відео.

Раніше повідомлялося, що 15 ветеранів АТО візьмуть участь в “Іграх нескорених – 2018” в Австралії.

Україна вперше взяла участь в “Іграх нескорених” в минулому році в Канаді. Тоді збірна України посіла 2-е місце та здобула 14 медалей: 8 золотих, 3 срібних і 3 бронзові.

За матеріалами  ukranews

Стежте за нами!