п`ятниця, 29 березня

Неймовірні емоції найпривабливішої і наймолодшої чемпіонки світу з Києва підкорили світ – яскраве відео

Українка Дарина Білодід, вигравши чемпіонат світу з дзюдо у ваговій категорії до 48 кілограмів, стала наймолодшою чемпіонкою світу в історії цього виду спорту.

У фіналі першості планети в Баку 17-річна киянка здолала переможницю 2017 року японку Фуну Тонако і викликала фурор неймовірними емоціями після перемоги.

Усвідомивши, що вона стала найсильнішою дзюдоїсткою планети, Дар’я розридалася в прямому ефірі. Втішати спортсменку кинулася її тренер і мама – Світлана Кузнєцова. Емоції нашої співвітчизниці не залишилися непомітними.

Спершу щирістю дівчини захопилися телевізійні коментатори. Пізніше, коли відео фінальної сутички і урочистої церемонії нагородження потрапило в мережу, до захоплених відгуків приєдналися й інтернет-користувачі з усього світу.

Зазначимо, що на шляху до фіналу дорослого чемпіонату світу Дар’я Білодід виграла три сутички в попередніх раундах, а у півфіналі здолала олімпійську чемпіонку Ріо.