Фанат, який емоційно святкував гол Швейцарії на Євро-2020, став мемом

Прихильник збірної Швейцарії виявив неймовірні емоції під час матчу своєї команди проти Франції на 1/8 фіналу Євро-2020. Відео з його реакцією на 2 події, які відбулися буквально протягом кількох хвилин, стало “вірусним”.

Джерело: 24 канал

Гра французів та швейцарців була справді напруженою. Ситуація змінювалася чи не кожної хвилини.

Фанат Швейцарії емоційно реагував на гру збірної

На 84-й хвилині зустрічі за 3:2 на користь французів швейцарці, як спершу здалося, забили гол, зрівнявши рахунок. Однак через кілька секунд арбітр скасував взяття воріт через офсайд. Така ситуація дуже засмутила вболівальника і він емоційно відреагував.

Фаната збірної Швейцарії засмутило незарахування голу / Скриншот з відео

Однак після однієї з наступних атак його настрій різко змінився. Адже на початку доданого до матчу часу команда Швейцарії відзначилися, таки досягнувши рахунку в 3:3. Коли м’яч опинився в сітці, фанат не стримував емоцій, знявши футболку.