Сергій Притула відвідав прикордонників, які охороняють морські рубежі

IMG_20150803_170110

До прикордонників Маріупольського загону морської охорони завітав відомий  шоумен та телеведучий Сергій Притула. З собою для охоронців морських рубежів український гуморист привіз комплекти сучасного  водолазного спорядження, яке використовуватиметься при здійсненні рятувальних та пошукових операцій на воді.

Варто зазначити, що займаючись волонтерською діяльністю Сергій Притула вже неодноразово допомагав прикордонникам. Протягом року за час неоголошеної війни «Тернопільський Сірий» допомагає українським військовим оптикою, різного роду амуніцією та іншими вкрай необхідними речами. Незважаючи на різні обставини він разом зі своїми хлопцями часто навідується на передній край та намагається забезпечити захисників найнеобхіднішим. «Тільки конкретна робота стане справжнім виявом як підтримки, так і доброї справи в цілому», – зазначив Сергій.

Під час візиту Сергій Притула подякував прикордонникам за їхню мужність та побажав захисникам кордону невразливості. У свою чергу командир загону від усього персоналу подякував за таку важливу  підтримку та  допомогу, а також вручив грамоту.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.