росія може залишити українців на новорічні свята без світла, — Шмигаль

Українцям варто готуватись до нових атак російської армії з енергосистеми, адже окупанти робитимуть все, щоб до новорічних свят залишити українців без світла.

Про це повідомив прем’єр Денис Шмигаль у Telegram.

«Російські терористи робитимуть все, щоб до Нового року залишити українців без світла. Для них важливо, щоб Різдво та Новий рік в Україні пройшли у темряві. Тому маємо готуватися до нових атак», – сказав Шмигаль.

Російський терор в Україні: чого домагається Росія і що її стримуєПро те, чому росія застосовує терор, чому вона типова держава нацистського спрямування, що зламало її плани щодо масового терору і знищення України – в матеріалі Слово і діло

За його словами, в умовах, коли енергосистема зазнає ударів чи не щодня, давати прогнози щодо відновлення стабільного енергопостачання просто неможливо.

Також прем’єр-міністр додав, що місцева влада так само не повинна створювати завищених очікувань. Адже паралельно з атакою проти нашої енергетики росія проводить інформаційно-психологічні операції, щоб посіяти паніку та зневіру.

«Тому ми говоримо людям правду про те, що ситуація складна; про те, що світло може бути лише по кілька годин на день; про те, що стан справ в енергосистемі може як покращити, так і погіршитися залежно від інтенсивності та масованості нових атак росіян», – зазначив Шмигаль.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.