Президент України вручив бойові прапори прикордонним підрозділам та прийняв парадний розрахунок українських військових (фотозвіт)

Сьогодні, з нагоди святкування 24 річниці Дня Незалежності України,  відбулися урочисті заходи за участі керівництва Держави на центральні вулиці міста Києва та у всіх областях України.

Розпочалося святкування із вручення бойових прапорів українським військовим підрозділам  Президентом України  Петром Порошенком.  У тому числі підрозділи Державної прикордонної служби України отримали стяги, які символізують оновлення та початок нової історії українського війська.

Сьогодні також відбувся парад приурочений святкуванню Дня незалежності де українські прикордонники також продемонстрували стройовий вишкіл. Цьогорічний «марш незалежності» на відміну від попередніх проходить в умовах, коли країна у вкрай складних умовам боронить східний кордон. Тому  доволі символічним є проходження по Хрещатику зведеної коробки АТО, куди увійшли 120 учасників бойових дій на Сході. Пліч- о-пліч із військовослужбовцями ЗС України, співробітниками МВС та учасниками АТО інших формувань 24 прикордонники, які нещодавно повернулися в складі мотоманевреної групи на рідну Черкащину. Лише своєю присутністю вони вже символізуватимуть незламний бойовий дух нашої України.

На сьогодні понад дванадцять тисяч прикордонників прийняли участь в бойових діях на Сході України, з яких чотири тисячі продовжують виконання бойових завдань на лінії розмежування. За мужність, проявлену під час виконання службових обов’язків 612 воїнів Держприкордонслужби відзначено високими державними нагородами. Нажаль, не обійшлось без жертв. З початку подій на Сході України загинуло 65 прикордонників, справжніх героїв та патріотів своєї країни, імена яких назавжди увійшли в історію нашої держави, а світла пам’ять про них навіки залишиться у наших серцях.

Також на кордоні прикордонники вітають усіх подорожуючих з Днем Незалежності України. В пунктах пропуску на українсько-польському, -словацькому, -угорському,  -румунському та -молдовському кордонах  та на адмінмежу з Кримом усім подорожуючим роздають синьо-жовті стрічки та листівки вітання.

Громадяни з усмішкою на обличчі приймають “подарунки”, а охочі, які перетинають адмінмежу, мають можливість написати слова побажання та просто думки на українському прапорі, який невдовзі вирушить до прикордонників в зону АТО. Слід зазначити, що напис на прапорі “Крим – це Україна” свідчить про непохитність віри людей в повернення Криму та їхні патріотичні настрої, як молодих, так і дорослих.

Тож – “Слава Україні! Єдиній Україні

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.