Четвер, 2 квітня

“Посадити і депортувати”: в мережі шоковані кричущою поведінкою ромів у Києві (фото)

У мережі розповідають, що помічений випадок крадіжки з участю цих жінок — не перший

У центрі Києва на Майдані Незалежності 25 серпня дві жінки ромської національності витягли гаманець з кишені сумки чоловіка. Про це повідомляє Київ Оперативний у Facebook.

Самий центр міста – Майдан Незалежності, чоловік з дитиною на руках йде по своїх справах… P. S: Знімок (скріншот) зроблений під час перегляду особистих відео одного з передплатників, знятих 25.08.2018″, — повідомляється в підписі до світлини.

Скріншот поста

Скріншот поста облікового запису facebook.com/KyivOperativ

крадіжка

Багато читачів співтовариства почали пропонувати варіанти покарання для викритих у крадіжці жінок.

“Зараз почнуть нити срані гуманісти …. вони ж люди … Посадити і депортувати цю наволоч з країни!!!”, “Поки люди не візьмуть ситуацію в свої руки, ні чого хорошого не буде з ситуацією в місті. З поліції толку “0”. Потрібно людям самим об’єднуватися і щось робити з цією “мерзотою”. Створювати “Дружини” і по-тихому їх “вивозити”, — пропонують користувачі.

Деякі повідомили, що раніше ці ж жінки були помічені в аналогічному злочині: “Пару тижнів тому, вони на м. Харківська намагалися так само пограбувати жінку, але вона схопила їх за руку, вони розбили їй обличчя і ніхто нічого їм не сказав”.

Багато хто вважає, що потрібно в реальному житті присікати таку поведінку представників ромської національності.

“Які ж всі люті Ван Хельсінги! На словах і спалять, і депортують, і руки повідрубають. А як на ділі – потуплять погляд і пройдуть повз. Приміром, на зоологічній часто ходить натовп циган. Нападають на студентів, і що? А нічого, Ван Хельсінги проходять повз”, — говорять в мережі.