ЗСУ здобувають перемогу на Херсонщині, — аналітики

Збройні сили України перебувають у процесі забезпечення великої перемоги у Херсонській області

ЗСУ продовжують звільняти Херсонщину. Фото із мережі

 

Так вважають в Інституті вивчення війни.

«Україна володіє ініціативою і перебуває в процесі забезпечення великої перемоги в Херсоні. Припинення вогню надасть кремлю паузу, якої він відчайдушно потребує для відновлення російських сил. Велика українська перемога, що триває в Херсонській області, не буде останньою», — зазначають аналітики.

Геолокаційні кадри із соціальних мереж підтверджують, що за останні 24 години українські війська досягли успіхів на північний захід, захід і північний схід від міста Херсон і просунулися до 7 км в деяких районах.

Війська рф поки що відходять відносно організовано, і українська армія досягає очікуваних успіхів, не розбиваючи російські сили, як це було під час харківського контрнаступу.

Українські удари від серпня успішно зруйнували російські лінії постачання на західному (правому) березі, що змусило російські війська відступити і дозволить звільнити Херсонську область до річки Дніпро в найближчі дні або тижні.

«Виведення російських військ триватиме певний час, і бої будуть по всій Херсонській області, оскільки українські війська просуваються вперед і зіштовхуються із заздалегідь підготовленими російськими оборонними лініями, особливо навколо міста Херсона», — наголосили аналітики ISW.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.